kolano czy jak to sie zowie

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
YELLOW

kolano czy jak to sie zowie

Post autor: YELLOW »

witam
zakładam nowy -jak dla mnie temat
wymiana kolana w tłumiki-chyba dobrze napisałem jak by co mówcie (a tak pozatym czy musze pisac wszystkie Ó Ł Ę bo tego nie lubie ale jezeli trzeba to bębę)
kupiłem swojego marauderka do roboty bo kasy nie było na tyle aby kupić super stan i teraz czeka mnie wykiana tłumika choc jest dobry ( ładnie mruczy) ale kolano jest w 3 miejscach przepalone i co ----poradzcie coś a pozatym bede potrzebował dobrego taniego lakiernika bo maszyna poobijana jaet i nowe wdzianko by się JEJ przydało
czekam na wiadomości
pozdro ALL BRACI I SIOSTRY
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam, ja niestety mogę zaproponować tylko tyle, żebyś zapodał ten temat na forum ogólnym w dziale Ogólniak albo Chopper Cruiser, tam zapewne zagląda więcej osób a w tym ostatnim dziale to już napewno ludzie którzy mają coś na ten temat do powiedzenia bo są użytkownikami tego typu maszyn, ja akurat preferuje plastik i nie doradzę Ci nic kąkretnego, ale zapytaj tam.

Pozdrawiam :peace:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

jesli ma ladnie moto wygladac to wymien na nowe :wink:
jesli na wygladzie ci nie zalezy to dziurki zanituj i po krzyku [moto ma latac ,a nie wygladac :twisted: ] mozna tez sprobowac dlikatnie zaspawac i moze oszlifowac ale nie wiem czy ta opcja cos da .popytaj jak doradza ci marys.
dorobienie takiego kolanka to chyba najdrozsza opcja :roll:
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
ODPOWIEDZ