Dac radośc :))

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Dac radośc :))

Post autor: Maryś »

Witam wszystkich serdecznie :lol: . Postanowiłem zapodac nowy temat do przemyślenia na długie zimowe wieczory i do zrealizowania na lato :D . Temat nosi tytuł "Dac radośc" nie bez przyczyny, chodzi mianowicie o dzieciaki, nie każdego z nas stac na jakieś drogie prezenty czy finansowanie na dłuższą metę jakiejś instytucji, ale napewno jako ludzie których wiąże wspólna pasja jaką są motocykle i do tego jednej Wielkiej Marki SUZUKI i jako członkowie BS napewno możemy podzielic się tą pasją i przy okazji sprawic radośc dzieciakom z jakiegoś domu dziecka lub podobnej instytucji na naszym terenie, uświetniając np. swoim przybyciem obchody dnia dziecka a na to stac chyba każdego z nas, wiemy przecież jakie emocje wywołują wśród tej młodszej i starszej trochę młodzieży motocykle :lol:, napewno była by to fajna zabawa dla nich i dla nas niezapomniane doświadczenie.

Proszę się wypowiedziec co sądzicie o tym, temat funkcjonuje jako propozycja narazie, jeśli pozytywnie się wypowiecie i będziecie za, można by przystąpic do wdrażania go w życie i wybrac kąkretne miejsce i rozpocząc rozmowy z szefostwem czy zgodzi się i zaakceptuje nasze dobre chęci, zrobic plan imprezy(np: przejażdżki na moto, jakieś jazdy pokazowe i zakończyc wszystko ogniskiem) więc podzielmy się naszą radością i pasją z innymi :), można by również zrobic ściepę po parę złoty jak by nas się zebrało więcej(a trochę nas jest na dolnym też a kto wie może i z ościennych województw by się ktoś zjawił) i kupic jakieś drobne upominki na pamiątkę.

Pozdrawiam 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
bogdi64
BS Brother
BS Brother
Posty: 1381
Rejestracja: pn, 6 lis 2006, 19:02
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Kiełczów

Post autor: bogdi64 »

odpowiadam Ci-moja żona jest wychowawczynią w domu dziecka we wrocku i jest to NAPRAWDĘ ciężki temat (jestem z tym na co dzień) - niedawno odwiedzając ją woziłem dzieciaki na moto, kto był w domu dziecka, spędził tak trochę czasu, a nie wystąpił okazjonalnie jako gość to zrozumie, ja nie jestem w stanie tego opisać - wierz mi, to nie jest takie proste, aby do nich dotrzeć
http://picasaweb.google.pl/Bogdi64
--------------------------------------
dwa garnki V - na dwóch kołach :)
A1 RH-
tel. 0603 765 563
KrzYsiO
The Real One
The Real One
Posty: 376
Rejestracja: pn, 26 gru 2005, 15:11
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: KrzYsiO »

witam.
nie chce sie wam wtracac , ale moze powiem jak jest w Łowiczu.jest szkola specjalna z naprawde roznymi dzieciakami.przewaznie w czerwcu maja ognisko, jest uzgodnione z wychowawcami ze w polowie imprezy przyjezdzamy ,zabieramy dzieciaki na moto ,wozimy je do znudzenia a potem idziemy z nimi na gril.radosc tych dzieci - bezcenne ,a pozniej co sie dzieje jak widza kogos na ulicy :)
pozdro
CB400F ,CB1 ,XV500 ,CB750C ,GSF1200S ,X11 ,VT1100 ,x11,R1100s,V-raptor-serce suzuki
http://www.bikepics.com/members/krzysiofm/
karlos66

Post autor: karlos66 »

witam.
od siebie dodam, ze podobne obchody robilismy z przyjaciolmi niedaleko grudziadza w domu dziecka, dzieciakom sie podobalo i bylismy tam rowniez na zakonczenie sezonu. wielkiego wysilku nie trzeba, a radosc i usmiech dzieciakow widoczna. ja jestem za takimi akcjami.
moge podeslac kilka fotek z wizyty u dzieciakow. (jak zatrybie jak sie wkleja fotki tutaj)
pozdrawiam.
karlos66

Post autor: karlos66 »

Marys juz wyslalem zdjecia na ogolna fotorelacje. jesli nie przejdzie to cos wymysle.
pozdrowienia i jestem za.
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Temat ciągle aktualny mimo przestoju :lol:
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
ODPOWIEDZ