CZesc Kosiarze

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
ant

CZesc Kosiarze

Post autor: ant »

No to jeszcze zostalo mi sie indywidualnie przywitac z kolegami z "niedere schlesien"(mam nadzieje, ze nie uraze niczyich uczuc). Rzec mozna, ze jest Wrocek prawie moj, bo choc jestem z Bolca to 5 najpiekniejszych lat swojego zycia spedzilem wlasnie tutaj, mieszkajac w internacie na Torunskiej i uczeszczajac do slawnego TZS na Brucknera. A teraz od lat 7miu mam przyjemnosc podziwiac to miasto z gory odlatujac i przylatujac co 28 dni, dzielac swe zycie pomiedzy tym wspanialym - w domu, przy mojej Oli i trojce moich szkodnikow, przy kufelku piwa lub na "manecie", a tym gorszym - spedzanym gdzies na polach naftowych M.Polnocnego, pelnym wiatru, tesknot i nostalgii. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i zycze tego samego co na ogolnym.
Lord_Nicon
BS Brother
BS Brother
Posty: 292
Rejestracja: wt, 28 lut 2006, 12:39
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wołów ( koło Wrocławia)
Kontakt:

Post autor: Lord_Nicon »

Witamy, kolejnego dolnoślązaka im nas więcej tym lepiej..... I zapraszamy na wspólne spotkanie:

http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... c&start=15


Dozobaczenia na spotkaniach i trasie....
Najpiękniejsza rzecz to swoje moto mieć
---GS 550 M (Katana) 83' -----> GSXF 750 - 99' ( sprzedany :( )-------> GSF 1250 GT - 09' "Szary Diabeł"
....kom: 667 651 296.....

https://bikepics.com/CI/members/lord_nicon
maku
BS Brother
BS Brother
Posty: 249
Rejestracja: wt, 21 mar 2006, 23:06
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: WROCŁAW - Polska

Cześć kosiarze

Post autor: maku »

Witam i pozdrawiam z Mazowsza ale kiedyś niedługo z Dolnego Śląsko,rozumie te 28 dni,bo zaliczyłem w przeszłości pola naftowe w Półncn. i Południowej Rumaili pod Kuwejtem ale na "gruncie" no a woda na Północnym chyba zimna i mokra ? Trzymaj się bo masz dla kogo. POzdrowienia dla Oli i TYCH TWYCH SZKODNIKOW , a maneta musi chyba poczekać do wiosenki .
Maku+AKU :beer:
maku+aku
b.dawno-J... jednoślad - ogar na 19-ch, teraz Intruder C 800 !!! ale zawsze z Plecaczkiem
tel. 0663289500
Email : makuiaku@gmail.com
Skype : makuiaku
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witaj w gronie zapraszamy na wspólne spotkanko w miare możliwości :)

Pozdrawiam 8)
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Macio
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1166
Rejestracja: ndz, 26 mar 2006, 17:17
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Macio »

Witam i pozdrawiam z rozbujanego morza 8)

Juz tez licze dni do powrotu :roll:

Do zobaczenia na trasie 8)
VZ 800 i VZR sprzedany, teraz R1200GS
tel. 605-543-829
kulka
Śmigający inaczej...
Posty: 341
Rejestracja: pn, 13 mar 2006, 22:07
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: strzelin
Kontakt:

Post autor: kulka »

witaj ,witaj.
SUZUKI dr 750 BIG
evo 1340 rost / suzuki gsxr 1100 91' / gsxr 1100 86' bomber
ram hemi 5,7 4x4
http://www.bikepics.com/members/kulka/
ant

Dzieki

Post autor: ant »

Dzieki wszystkim za cieple powitanie. Mam nadzieje, ze spotkamy sie gdzies na drodze w ta cieplejsza pore, albo na jakims spotkaniu, gdy czas i okolicznosci pomoga. pozdrowienia dla kolegi z gdanska. Mam tam paru znajomych i czasem yam bywam w zwiazku z roznego rodzaju papierami. Teraz tez planuje sie tam bujnac wiosna na manecie w celu wizyty w GUM.
Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam.
3mcie sie
ODPOWIEDZ