Postęp

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
.INTERCEPTOR.

Postęp

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Jak wiecie albo i nie... Mój GSX-erek po szlifie dochodzi do siebie. Wczoraj juz założyłem owiewki(bez bocznych) Troche denerwje brak naklejek i to bardzo. Pozatym mam mały problem z wchodzeniem na obroty( przy 7 sie dławi i po chwili dopiero wchodzi na pełne i tak za kazdym razem :-( )
Najgorsze to że przychorowałem i nei moge iśc do garażu żeby dokończyć składanie a co dopiero mówić o jeżdżeniu :-( może w poniedziałem :-]
Piszcie co u was i jak wasze maszyny.
POZDRO 600
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

U mnie powoli trwają przygotowania do zimowania, ale patrząc na dzisiejszą pogode nie moge się powstrzymać od tego żeby nie pośmigać :twisted: W środe po paru komplikacjach wymieniłem wkońcu klocki z przodu i teraz czeka już na mnie tylko olej i nalanie do pełna...Ale to chyba przełoże bo jeszcze da się śmigać :D
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Heh... Ja już swój sprzęt odstawiłem tydzień temu. Stoi prawie goła. Wczoraj aku wziąłem do domu i podładowałem. Zamówiłem białe zegary na allegro. Silnik muszę jeszcze wytargać. Rama pojdzie do malowania. Ogolnie będą nowe barwy moto. Cos na wzór tego, tylko felgi białe:

http://www.bikepics.com/pictures/424006/

Zobaczymy jakie będą możliwości. :)
kulawy

Post autor: kulawy »

no no bohas maszynka widze bedzie cacy. Ja niedługo odstawiam GS'a do serwisu. synchro i czyszczenie gaznikow, luzy zaworowe, chyba wymiana łańcuszka rozrządu, olej i filtr no po tym wszystkim wyczekiwanie sezonu :)
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

mój sie naprawia w serwisie:( mam nadzieje ze nic poważnego , no i zbieram na tlumnik pozdro
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Więc praktycznie wszystko OK założyłem owiewki wszystkie, chyba moje maleństwo zostanie całe czarne !!!! bo jest powalające :-P ( a nei przypuszczłem)
Wiecie może jakie są obiawy łańcuszka rozrządu do wymiany??
U mni ew jego okolicach coś regularnie stuka mniej więcej co sekunde
jak dodam gazy to to przyśpieszaa..... co to może być?? ja stawiam właśnie na łańcuszek
Wiecie czy mozna samemu wymienić
czy lepiej nie??
co się z tym wiąże?-potem trzeba regulowac np gaźniki albo cos?????
(żyjcie coś na tym forum chłopaki )
kulawy

Post autor: kulawy »

moze to byc lancuszek rozrzadu, najlepiej by bylo gdybys przejechal sie z tym do serwisu na posluchanie.

U mnie w GS'ie tez cos stuka ale wiele znajonmych osob twierdzi ze niekoniecznie to lancuszek rorzadu.
Oto moje stuki:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 8731769169
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Stukac może wiele rzeczy (w zależności jak głośno i z jaką częśtotliwościa), wywalony rozrząd bardziej dzwoni (podobnie jak łańcuch napędowy). Reguralne stukanie może wynikac z popychaczy hydraulicznych (stan, jakość i parametry oleju). Jeśli przymierzasz sie do rozrządu a nie za bardzo sie na tym nasz to lepiej sie nie doświadczaj. Możesz tak namieszać, że bedziesz musiał robić silnik (gra nie warta świeczki).
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Chłopaki z opolskiego - Ci którzy jeszcze nie mają avatarów z własnym zdjęciem, prośba żebyście je pozmieniali. Tak jak pisał STUDI. Faktycznie będzie nam łatwiej przy spotkaniach dojść kto jest kto.

"wszystko jasne - sprawa podpisów - rzecz dowolna
w przeciwieństwie do avatarów, które należy traktować jako obowiązkowe"
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

bohas pisze:Chłopaki z opolskiego - Ci którzy jeszcze nie mają avatarów z własnym zdjęciem, prośba żebyście je pozmieniali. Tak jak pisał STUDI. Faktycznie będzie nam łatwiej przy spotkaniach dojść kto jest kto.

"wszystko jasne - sprawa podpisów - rzecz dowolna
w przeciwieństwie do avatarów, które należy traktować jako obowiązkowe"
Done ;]

Choć zbytnio mi się nie podoba mój avatar :D
kulawy

Post autor: kulawy »

bohas moto niedługo wędruje do serwisu na ogledziny, ja nie znam sie na mechanice i nic sam nie bede w nim grzebał.
Co do avatara to powinien byc w najblizszym czasie zmieniony.
Zablokowany