Małe podsumowanie

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Małe podsumowanie

Post autor: bohas »

Z racji tego, że w opolskim przybyło trochę motonitów i mam nadzieję że jeszcze sporo przybędzię, to na wiosne wszystko ruszy z wielkim impetem a nie będe musiał sam smigać (bo wiadomo w kupie raźniej). Mabolo i Gixef juz nie będą musieli prowadzić dialogów tylko między sobą na forum.

W Sobotę i w Niedzielę nawinąłem jakieś 4 setki i że pogoda była wyśmienita jak na tę pore roku, to spotkałem na trasie trochę motonitów szkoda tylko, że każdy jeździ sobie zamiast się zgadać i razem pośmigać. Liczę na Was bracia z opolskiego (i nie tylko), że coś się zmieni w tym kierunku. W tym roku raczej już nici z tego, bo były to już chyba ostatnie takie ciepłe i słoneczne dni, chyba że ktoś zaproponuje spotkamie w jakieś zimowe wieczory. Jestem otwarty na takie propozycje.

Ja przymierzam się do kapitalki całego moto i chyba zmienie barwy mojego ramaka, tylko nie wiem jeszcze na jakie :) Moze ktoś coś zaproponuje.
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka ! Bohas ,jesteś pesymistą ,jeszcze parę dni ciepłych będzie ,więc nie ma co chować moto do garażu :twisted: Ja mam taką nadzieję ,że w przyszłą niedzielę (tj.26.11) będzie słoneczko ,bo chcemy z Tiną jechać na motorku do Chorzowa na kolejny już ,ostatni najazd na wioskę rybacką .Jak będziesz miał wolne ,to zapraszamy :wink: Co do spotkań w zimie ,to oczywiście jestem za ,tylko jest jeden mały problem ,że każdy z nas mieszka w "terenie" i znaleźć miejsce ,w którym bez szkody dla innych :beer: :wink: można się spotkać,będzie bardzo trudne,ale nie niemożliwe.Pozdro
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

Jeśli tylko pogoda dopisze to jestem jak najbardziej ZA, byle by nie padało, bo choć kurtę mam z podpinką to spodnie tylko letnie i dość przewiewne. Teraz jak śmigałem to musiałem założyć coś pod nie, bo już nie jest za ciepło powyżej 100 km/h. Jeśli chodzi o czas, to na wekend z regóły nie mam problemu. Jak coś to będziemy w kontakcie. GG lub e-mil
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

no to ja też coś napisze żeby nie było :):):):):) pozdrówka i do zobaczycha
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
kulawy

Post autor: kulawy »

Podobno przyszły weekend ma byc ciepły i oby taki byl, wiec okazja do pośmigania bedzie. Dzisiaj odebrałem prawko i jestem mega szczesliwy;-) A wczoraj tez troche km nawinąłem ale nie zaduzo bo jeszcze nielegalnie...
jeśli przyszły weekend bedzie względnie ciepły to mozna byłoby sie spotkać, Taka integracja przed zimowa:-) Jako propozycje daje Biały Żagiel w Turawie, miejsce zaje***** corocznego zlotu Oldtimer Piknik. Co do cieplejszego ubioru tooo az wstyd sie przyznać ale na razie śmigam w spodniach narciarskich i zwyklej zimowej kurtce(karzdy orze jak może) i nie narzekam. Ale do przyszłego sezonu planuje zaopatrzyć sie w profesjonalną odzież.
pozdrawiam!

A dzis wieczorem dotarly do mnie buciki motocyklowe:-))) Firam Probiker Traveler... buty nie najlepsze ale na takie mnie tylko stac, w sumie to dopier poczatek...
Ostatnio zmieniony pn, 20 lis 2006, 23:22 przez kulawy, łącznie zmieniany 1 raz.
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka! Kulawy ,nie bój nic,ja zaczynałem dokładnie tak samo ,jak ty.Teraz już jest trochę lepiej z ubrankiem :wink: Co do spotkania ,na razie pewny jest wyjazd do Chorzowa ,a co dalej ,czas pokaże.Pozdro
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Jestem wstępnie zainteresowany jakimś spotkaniem w weekend(najlepiej niedziela) i wspólnym pośmiganiem;]
kulawy

Post autor: kulawy »

hej!
I co ze spotkaniem w weekend??
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Post autor: bohas »

No ja będę na pewno się kręcił na moto w sobotę i niedzielę, jeśli chodzi o spotkanie to proponuję takie miejsce żeby każdy miał względnie blisko może Krapkowice, jak nie, to zaproponujcie coś.
Ghostraider

Post autor: Ghostraider »

Ja będę śmigać w niedziele w godzinach popołudniowych, ale nie wiem o której dokładnie bo musze wcześniej siostre zawieźć do Gliwic. Zaproponujcie jakąś godzine i miejsce, a ja najwyżej was potem gdzieś znajde;]
kulawy

Post autor: kulawy »

widze ze ciezko bedzie sie nam umowic. po prostu malo nas tu pisze.
Krapkowice to troche daleko jak dla mnie tzn jechalbym gdyby bylo umówionych wiecej motomaniaków.
Ja smigam w niedziele w okolicach Opola, Turawy itp.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

witajcie kurcze u mnie jest tak ze teraz zjazdy mam co tydzień w weekendy wiec odpadam całkowicie chyba ze sie coś zmieni to dam znać, oczywiscie polecam tak jak pisał juz Gixef wypad na śląsk, ja gdybym mógł to bym pojechał
pozdrawiam was i do rychłego zobaczenia .Pozdrawiam:):):)
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka ! Jeśli ktoś ma ochotę wybrać się z nami na spotkanie do Chorzowa ,to zapraszam.Numer telefonu macie na dole ,wyjeżdżamy ok.12.30 z Opola .POzdro
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
kulawy

Post autor: kulawy »

Dziś sobie nawinąłem 150 km :)
Ogólnie coś mało sprzętów spotkałem, czyżby sen zimowy?
Gixef może i bym jechał ale mam jeszcze małe doświadczenie na moto i nie chciałem puszczac sie w taką trase. Do tego nie mam porządnego kombinezonu, tylko jakaś kurta i spodnie. Ciężko by mi było bo ogólnie wieje mi w karzdy zakamarek kurtki i spodni wiec zimno by mi było. A że kurtka gruba to pod wpływem wiatru strasznie rzuca:/
Ale w przyszłym sezonie pisze sie na 100%
Pozdrawiam!
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

również się podepne . Więc ja również mam zjazdy na uczelni ale ale al.. największym problemem jest jeszcze NIEDOSTATEZNY stan mojej suzi, wczoraj dostalem z malowania owiewki a w poniedzialek dostane reszte chyba wiec .. jeszcze troche zabawy mnie czeka....
Zablokowany