Wyciek z przedniego teleskopa :( LS SAVAGE

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
WinCenT

Wyciek z przedniego teleskopa :( LS SAVAGE

Post autor: WinCenT »

witam

ostatnio zauwazylem ze na przednim lewym teleskopie znajduja sie wycieki i jak na niego naciskam to wycieki wzrastaja. Nie to zeby pryskało czy cus ale widac smar.

Cóż mi poradzicie w takiej sytuacji bo ja nie mam bladego pojecia co z tym zrobic :(:(
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Masz do wymiany uszczelniacze na lagach.
Co do sposobu przeprowadzenia tej operacji jakis pogląd na sprawę może Ci dać opisywana wymiana - co prawda - w GS-ie ale istota działań pozostaje podobna.
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... czelniaczy
Pozdrówka.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

jednakże przed wymianą warto poddać dokładnym oględzinom lagi, gdyż może być tak jak u mnie - mianowicie zaczął schodzić chrom, nie dużo, wielkość tego odprysku jest mniejsza od główki od szpilki, jednak to już wystarczy aby pociąć simering, jeżeli zaóważysz takie coś (bardzo dobrze wyczówalne pod palcami) to proponuję wymianę uszczelniaczy zostawić na zimę, gdyż wtedy spokojnie można oddać lagi do ponownego chromowania.

Ja tak właśnie mam zamiar zrobić, bo już obie leją :(
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
krycha

Post autor: krycha »

I jak już założysz uszczelniacze nie przesadź z ilością oleju, nie więcej jak po 440ml na goleń, co by ci uszczelniaczy nie nadwyrężyło od razu. Pozdr :wink:
WinCenT

Post autor: WinCenT »

juz po wymianie troszke sie meczylem z simeringami ale zalalem WD40 i poszlo = 140zł zostało w kieszeni :D
Marecki_s

Post autor: Marecki_s »

WinCent, zrób dokładny opis tej naprawy i może jakieś Twoje patenty. Napewno się komuś przyda.

_______________
LS 650 Savage'88
_______________
WinCenT

Post autor: WinCenT »

jak znajde czas to postaram sie to zrobic - zaluje tylko ze nie mialem na miejscu cyfry to bym jakiegos pdfa zrobil :D
ODPOWIEDZ