PISZCE COŚ

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

Zablokowany
.INTERCEPTOR.

PISZCE COŚ

Post autor: .INTERCEPTOR. »

CZYTAJĄ CZYTAJĄ a nie piszą. Hopaki!! i Dziewczyny oczywiście- wole to drugie)
JAk się jeździ? dzisjaj wyjechałem sobie i mnie taki deszcz złapał. Wiecie że krople bolą jak się jedzie( kask bez szybki). Znacie jakieś sztuczki fajne na moto? dajce jakieś rady( może z tymi butami- jak to się robi że jedzie się koło motoru na butach:-( nie łapie tego.
Piszcie- choćby nie na temat :-P
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

czesc u nas latanie polega na tym że albo Ja albo gixef oddzywamy sie do siebie i smigamy, mało nas wiec jeżeli czas pozwala to wbijamy na spotkania do Braci z za miedzy. Na dole masz mój GG wiec jak coś pisz to sie spikniemy i polatamy.pozdrawiam
gg 2883934
Bandit 650s+Leo Vince SBK Evolution II sprzedany, CZARNA PADLINA :)sprzedana ciekawe co teraz ...
BMX, Over the Top, Merida Crossway 100 D...:) Pozdrawiam
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Post autor: gixef »

Heyka! Widzę,Interceptor,że się rozkręciłeś :twisted: Ja mam nestety mało czasu w tygodniu na latanie.Pozostaje mi tylko łykend a i to nie zawsze.Mam nadzieję,że zdążymy jeszcze w tym sezonie się spotkać i polatać.Z tą jazdą koło motocykla ,to proponowałbym Ci zrobić sobie tzw.łyżwy.Nakładasz je na buty i wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo ,że się położysz,a i wrażenia artystyczne dużo lepsze .Pozdrawiam
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Kurcze na łyżwy przyjdzie czas :D - i to niedługo :-P Damy rade pośmigać na bank.. jeszcze mam troche egzaminow( trzymajcie kciuki) i bede troche miał więcej godzin wolnych. P.S. To nie ja się rozkręciłem tylko Wy troszke przysnęliście :cheers:
ide do nauki. A wiecie jak można i czy sie da.. wyczyścić alu po elektrolicie z akumulatora?
JAkoś tak u mnie jest że wsztystko mi spływa( najpierw na wachacz, a teraz na tył ramy(bliżej silnika) ) Robie sie jakby PIANA i niewiem.. kurcze zeby nie zostalo to na zawsze.
POZDRO
draq

Post autor: draq »

Witam opolskich braci, nie długo wejdę w wasze zastępy, tylko muszę zdać kategorię A1 :D
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Dawaj stary.. A czym będziesz śmigał?) i skąsd jestes?? Ja narazie mam przerwe... bo mi opona strzelila!
P.S. Za ile kupię fajną oponke , Jaką polecacie? chce chyba 190 ()kumpel jezdzil i mowi ze zmiana na lepiej( ze 180) Jaknajtaniej :-P (dobry stosunej Jakości do Ceny)

Pozdro
draq

Post autor: draq »

czym ? gz 125
skąd ? z brzegu
.INTERCEPTOR.

Post autor: .INTERCEPTOR. »

Jest napisane czym GSX-R 600 SRAD Z BRZEGU OF COURSE
jeśli ptytania były do mnie:-)
draq

Post autor: draq »

dzisiaj miało miejsce zakończenie sezonu w Lubszy niedaleko Brzegu, niestety zła pogoda przyciągneła mało motocyklistów :(
Zablokowany