Witam wszystkich. Latamy coś czy tylko zwiedzamy? ;)

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

Jarek

Post autor: Jarek »

Dom,
a kiedy zamierzasz wyruszyć z Wrocka na zlot??
pzdr
Jarek (Kirek, Jerry)
Dom

Post autor: Dom »

cos tam pisali zebu byc kolo 14...
no to tak 10-11 startuje, chyba wystarczy
Jarek

Post autor: Jarek »

spanko masz zarezerwowane czy będziesz cosik na miejscu poszukiwał?
pzdr
Ender

Post autor: Ender »

Nie wiem jak Wy, ale mnie ta pogoda zaczyna powoli, acz systematycznie dobijać :evil: żeby nie użyć mocniejszych słów. Co do Nysy to ja lece dopiero w niedzielę bo w sobotę nie mogę. Jak ktoś się wybiera właśnie wtedy można się jakoś zgadać. Pozdro @ll.
Ender

Post autor: Ender »

Upsss... :oops: Ale koledzy powyżej chiba o innym zlocie gadają. Konin? 8) Kurcze, że też nie mogie :/
Jarek

Post autor: Jarek »

Hej,
Ender ja właśnie treż do końca nie wiem gdzie wyląduje,czy w Ślesinie czy w Nysie. Oby tylko pogoda dała możliwość wyjazdu. Rozumiem, że do Nysy na 100% lecisz i że wybywasz w niedziele. Co powiesz żeby w piątek się zgadać o dokładnym wyjeździe już będę wiedział gdzie się wybieram.
pzdr
Jarek (kirek, jerry)
Ender

Post autor: Ender »

Tak jak mówisz Jarku zgadamy się w piątek. Pozdro
Jarek

Post autor: Jarek »

Hawk,
nadszedl długo oczekiwany piątek, i do tego wspaniała pogoda. Panowie proponuje dzis o godz powiedzmy 20 na małe spotkanie. Czy wszystkim pasuje Plac Solny?? Obgadamy co z weekendem.
pzdr
Jarek
Ender

Post autor: Ender »

Mając na uwadze, że nam się coś nie schodzi :) proponuję najnormalniej w świecie wymienić się numerami komórek aby uprościć komunikację między nami. Ktoś bedzie jeździł to zadzwoni i tyle. Poza tym mozna by się jutro umówić na wstępne zapoznanie :lol: Numerki komórek proponuję wymienić przez maila, natomiast co do jutra to prosiłbym tylko na forum. Bo do skrzynki służbowej bede miał dostęp dopiero w piątek. A innej nie posiadam :oops: Czekam na odzew. Howgh! :twisted:
Jarek

Post autor: Jarek »

Hawk,
no właśnie jakoś nie możemy się zgrać :(
jest tak wspaniała pogoda, że napewno jutro będę gdzieś brykał, od której godziny możesz wyruszyć??
Jest plan żeby w piątek wyruszyć na zlot do knedlików (jakieś 60-70 km od Nachodu), reflektujesz?? W razie czego to o szczegółach jutro na mieście.
Wyślij mi na maila :
kirek72@interia.pl swój nr tel. i jakoś będziemy się zdzwaniać.
pzdr
Jarek (kirek)
Maryś
The Real One
The Real One
Posty: 371
Rejestracja: wt, 29 sie 2006, 19:19
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wąsosz/ dolnośląskie

Post autor: Maryś »

Witam podzielam stwierdzenie że marniutko coś u nas z frekwencją zaryzykował bym stwierdzenie masakrycznie wręcz. A tak wogóle zapraszam do posta pod tytułem może spotkanko integracyjne i tam wypowiedzi rónież jak to u nas kiepsko w porównaniu z innymi rejonami Polski może to wjedzie na ambicję paru osobą i coś wspólnymi siłami ruszymy.
Pozdrawiam
tel. 601 141 765
Suzuki GSXF 600
Suzuki GSXR 750 SRAD
Suzuki GSXR 1000 K1
Suzuki GSXR 1000K6
Na chwilę obecną K... jednoślad Ninja 250R
Quake
BS Brother
BS Brother
Posty: 868
Rejestracja: pn, 30 sie 2004, 18:49
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: Quake »

Witam
Panowie Jarek Ender odsyłam do zasad forum pogadajcie sobie na na priv lub GG
Pozdrawiam
GSXR1000K5 - przyjacielowi sprzedany, super przerobione a raczej to co z niego zostało.
HUSKWARNA- CROSS tez sprzedany, ale kiedyś wrócę !!!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suz ... 1000/50690
Jeśli wola kliknij http://www.pajacyk.pl/
ODPOWIEDZ