Suzuki Intruder C800 z 2007r NEW!!!

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

nie urażając nikogo wytłumacz mi wtedy dlaczego ceny moto jak również samochodów poza naszym kochanym krajem są niższe niż w Polsce. Dlaczego części do moto sprowadza się z USA a nie z serwisu np z W-wy lub Gdańska. Czyżby Firma Suzuki Japan decydowała o cenie Dekla w USA i o dwa razy większej u Mieloch -Suzuki Poznań? Broda wyluzuj ! Pozdro
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
JarekNF

Post autor: JarekNF »

mir pisze:Czyżby Firma Suzuki Japan decydowała o cenie Dekla w USA i o dwa razy większej u Mieloch -Suzuki Poznań? Broda wyluzuj ! Pozdro
Dokładnie tak. Podstawowa zasada rynku. Sprzedając wiecej mozna sprzedawać taniej. I nie porównuj Polskiego rynku motocyklowego do zachodniej Europy, a tym bardziej do Stanów.
Broda
Lajtowy Motonita
Posty: 579
Rejestracja: wt, 6 wrz 2005, 09:52
Województwo: -
Lokalizacja: WARSZAWA/3miasto

Post autor: Broda »

mir uwierz mi marze na czesciach nie sa zbyt duze... 15-20% motocykl 8-10% policz ile sie sprzedaje rocznie motocykli+czesci podziel to na koszty utrzymania + opłata pracowników+pomysły suzuki... uwierz mi, to nie zarabiamy kokosów...
Lokalny diler opium
opium*-bo motocykl jest jak narkotyk
Darek_Gixer
BS Brother
BS Brother
Posty: 593
Rejestracja: śr, 16 sie 2006, 22:45
Województwo: -
Lokalizacja: Marki

Post autor: Darek_Gixer »

2007 ???? A jakby Volusia (i to całkiem leciwa...)
Wysiliłby się taki i dowiedział co sprzedaje...
Kiedyś GSX-R600 K6, teraz Duże enduro i szybki turystyk (do sprzedania)
kom. 510-607-647
ODPOWIEDZ