schemat elektryczny VZ 800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
stempel

schemat elektryczny VZ 800

Post autor: stempel »

I kolejna prosba.
Zakupilem alarm do swojego marudy i teraz tyyyylko trzeba go zamontowac. Bede do tego podchodzil osobiscie ale bez schematu elektrycznego ani rusz. Mam co prawda ksiazke serwisowa ze schematem ale jest w PDF-ie i jakosc jest mierna. Nie moge sie doczytac oznaczen kolorow a i sciezki tez zanikaja.
Jesli ktos posiada schemat elektryki do Maraudera VZ800, '01 i jest czytelny prosze o przeslanie na @. Moze to bys skan, czy zdjecie czy co tam innego, byle by bylo mozna sie doczytac
Dziekuje. stempel.norbert@poczta.fm
yogurt

Post autor: yogurt »

Poszedł na maila.
Czy ten Twój manual to kilka plików PDF?
stempel

Post autor: stempel »

Czy ten Twój manual to kilka plików PDF?
Tak, jest ich 8. jasli chodzi o czcionke to jeszcze mozna sie czegos doczytac (po angielsku), szkice, "zdjecia" to juz mniej lub bardziej czarne plamy. schemat maloczytelny.ale lepsze to nic nic. moze posiadasz cos lepszego?
schemat doszedl, jest duzo czytelniejszy od mojego. x jeszcze thx. teraz czeka mnie zainstalowanie tego krzykacza.moze dam rade..... hehehe
pozdrawiam
yogurt

Post autor: yogurt »

Tak - jeden plik PDF 38MB, z niego jest ten schemat, który Ci wysłałem. Znalazłem na http://www.manualclub.com/ jak jeszcze działało ;)
ODPOWIEDZ