linka tylnego hamulca (VZ 800)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
jajo

linka tylnego hamulca (VZ 800)

Post autor: jajo »

szczeliła mi linka tylnego hamulca - wszedłem na stronę larssona i klasy, ale nie widzę takiej linki. czy ktoś zamawiał coś takiego (czy zostaje tylko oryginał?)??

przy okazji chciałem zapytać o jakość szczęk ebc - bo klocki mają dobre ale o szczękach nic nie słyszałem (zamawiał to ktoś?)
Moto

Szczęki

Post autor: Moto »

Jak na razie 1400km przeleciałem na tych klockach (Bieszczady) i są spoko
Moje stare klocki były już bardzo zużyte i działały w systemie 0 1
Dozowanie i siła jest poprawna (w porównaniu do starych to po prostu zaczęły normalnie działać)
Pozdrawiam
Krzysiek
Vz800 Czysta Desperacja
PIKUŚ

linka

Post autor: PIKUŚ »

Tego towaru tam nie znajdziesz polecam firmę z Raszyna w-wa ( bez reklamy) dorabiaja wszystkie linki i są naprawde świetni w tym co robią tel do nich to 022 720 05 62 lub 720 50 95 Mogą mieć taką linke na miejscu co do klocków też mam tej firmy i bez problemów
mir
BS Brother
BS Brother
Posty: 738
Rejestracja: ndz, 5 lut 2006, 00:34
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: mir »

jajo nie mówisz w w którym miejscu strzeliła może uda się uratować bo to ponad stówę może kosztować ( taniej dorobisz ) Kup linkę od innego motocukla lub od sprzęgła samochodowego i dorób szeklę takie U z dziurą na bolec i koszt ok 10.-. ja tak zrobiłem linkę od hamulca i prędkościomierza. Mir 8)
606-451-421 Play
Milano-buty.pl - markowe buty
https://allegro.pl/listing?string=znami ... i-1-1-0425

CZ175, vz 800/98, xv1900/07, GSX1300R/08, ?....
A1+
G
BS Brother
BS Brother
Posty: 92
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 18:43
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: G »

Spróbuj http://www.gadimex.com.pl/index2.php?go=sprzedam_kupie tam jest oferta wyprzedaży orginalnych części Suzuki. Poz nr 43 - Linka hamulca tylnego do VZ za 70zł, poz 59 szczeki hamulca - 50zł, tylko musisz zadzwonić i sie upewnic, czy jeszcze to mają.
pozdr
jajo

Post autor: jajo »

dzięki wielkie za odpowiedzi. zależy mi na czasie więc zamówiełem oryginał (szkoda że wcześniej nie wiedziałem o gadimexie)

hamulec ważna rzecz - tym bardziej podczas jazdy z pasażerem (wczoraj się o tym przekonałem jadąc z pasażerem i tylko jednym, przednim hamulcem)

przyszła mi więc do głowy jeszcze jedna rzecz - poprawa jakości przedniego hamulca w marauderze - pozostaje przewód hamulcowy w metalowym oplocie (koszt 250-300 zł) lub założenie drugiej tarczy (jest miejsce). ciekawy jestem kosztów tej drugiej operacji.
jajo

Post autor: jajo »

nowa linka i nowe szczęki - jestem prawie pewien, że uratowały nam tyłki podczas weekendowego wypadu (2 osoby + moto załadowane prawie jak na fotce obok)

linka pękła jakiś czas temu podczas "czynności serwisowych" gdy na postoju mocno naciskałem na hamulec - okazało się że pękła zaraz przy dźwigni pod gumową osłoną. trzymała się na trzech drucikach.

zamówiłem oryginalną, przy okazji wymieniłem szczęki (przebieg prawie 60 kkm).

nie chcę nawet myśleć co by było, gdyby wcześniej ta linka nie pękła - przy tym hamowaniu pękłaby napewno, a biorąc pod uwagę, że zatrzymaliśmy się jeakieś 20 cm od jełopa w "zacienionej" calibrze, byłoby nieciekawie... tak cisłem po heblach, że dwa koła piszczały, a teraz muszę podciągnąć tylny hamulec.

tak więc rada do wszystkich właścicieli marauderów - odciągnąć pierwszą gumkę od strony dźwigni i zobaczyć stan linki (mi w tym miejscu pękłą)

oby nie było za późno....
yogurt

Post autor: yogurt »

jajo pisze:przewód hamulcowy w metalowym oplocie (koszt 250-300 zł)
A dokładniej 120-140 zł.
ODPOWIEDZ