Intruder 1800 R

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
Zablokowany
Aiho

Intruder 1800 R

Post autor: Aiho »

Szukam posiadaczy "potwora" celem wymiany doswiadczen.
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3020
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 23
Otrzymane Polubienia: 38

Post autor: snajper »

Witam
Nie chciałem o tym pisać ale podjąłem decyzję o zakupieniu Intrudera M 1800 R w przyszłym roku,nowego z salonu.Miałem to zrobić w tym sezonie ale pokrzyzowało mi te plany wiadome moje wydarzenia zdrowotne.Tak więc Aiho jeżeli go juz masz napisz wrażenia z jazdy.
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Post autor: Rostwór »

miałem przyjemność jeżdżenia nim po torze w poznaniu. Po pierwsze nie czuje się tej wagi!! nisko usytuowany środek ciężkości i odpowiednia moc dają się we znaki. Każde zapięcie biegu, ze sprzęgłem, lub bez dawało znać mocnym szarpnięciem, takie króciutkie turbo doładowanie:) ale na dłuzszą mętę, chyba niezbyt przyjazne. Niestety model testowy miał źle wyregulowane hamulce (klamkę) i łapały one dopiero przy maksymalnym wciśnięciu. to mnie mocno zdziwiło. Silnik dobrze ciagnący od dołu, w górnych partiach niestety wymięka całkowicie.
To tyle w drobnym skrócie z tego, co pamiętam z kilku okrążeń po torze intruderem. Muszę zaznaczyć, że wsiadłem na niego po jeździe GSXR750
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Zablokowany