Suzuki Intruder vs 700 1987

W tym dziale możecie umieszczać ogłoszenia kupna, sprzedaży lub zamiany.
!! UWAGA !! Wszystko co nie jest zwiazane z motocyklami (lub będą to motocykle innej marki niż SUZUKI) bedzie kasowane.
Ten dział to nie forum do dyskusji.
airmanradar
Podpatrywacz
Posty: 8
Rejestracja: śr, 10 kwie 2024, 22:46
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce

Suzuki Intruder vs 700 1987

Post autor: airmanradar »

ładny choc z drobnymi mankamentami do małych poprawek Intruzik oddam w dobre rece. Zrobiony podstawoy serwis, czyli wymienione wszystkie płyny, opona tył, filtry, umyte gazniki, nasmarowany, nie pamietam co tam jeszcze. W razie kontaktu odpowiem na wszelkie pytania. Mialem motocykl 3 latka, teraz chyba chce juz zmienic na cos innego. Chromy ładne, pali bez problemu. Musze tylko wyeliminowac problem strzelania w tłumik, chyba cewka... i bedzie cacy, ale mozna tez sie dogadac.
Rok 1987, przebieg na liczniku cos ponad 18000 wiec nie wiem czy wiarygodny, takiego juz kupiłem, ale ma kopyto. na zdjeciu ma nieoryginalny set, ale w rzeczywistosci na powrot ma oryginał. mam tez stary dorabiany ze zdjecia, jakby ktos miał dłuższe kopyta i chciał sie pobawic.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
życie to wiatr we włosach i muchy w zębach
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2185
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: Suzuki Intruder vs 700 1987

Post autor: harpoon »

Najpierw dopełnij formalności... Powitanie owszem jest, dodaj jeszcze swoją fotkę z twarzą w avatar... Wtedy pytaj, działaj i ewentualnie ogłaszaj. To nie otomoto. Do tego czasu zamykam.
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
Zablokowany