FIltry kranika GSF 600 S bandit K1- gdzie dostać od czego dobrać

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

glossy
BS Brother
BS Brother
Posty: 486
Rejestracja: wt, 6 gru 2005, 20:36
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Podkarpacie

FIltry kranika GSF 600 S bandit K1- gdzie dostać od czego dobrać

Post autor: glossy »

Cześć,

mam problem z dobraniem filtrów paliwa znajdujących się bezpośrednio na karniku paliwa do mojego B6 K1 . Ze względu na rdzę w baku rozebrałem układ paliwowy a bak pomalowałem od środka farbą do zbiorników paliwa i jest super. Niestety przy próbie przeczyszczenia filtrów kranika rozsypały się w rękach. Szukam ich już od dłuższego czasu praktycznie wszędzie. Z Suzuki dostałem odpowiedź jakiś czas temu, że filtry są integralną częścią kranika i nie są dostępne osobno. Próbowałem dobrać od innych modeli (długo to trwało i było uciążliwe), jakoś się udało ale musiałem jeden zeszlifować a drugi delikatnie rozszerzyć dlatego nie jestem do końca przekonany do tego przeszczepu.

Kwestia kolejnego zamawiania z netu już mnie przeraża bo naprawdę czasami przychodzi coś zupełnie innego niż deklarowane, sklepy stacjonarne też mi się skończyły. Dlatego jeśli ktoś z braci i sióstr już to przerabiał i wspomoże poradą byłbym wdzięczny.

Załączam zdjęcia kranika z tym co dobrałem, oraz ze starymi filtrami.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
(motoryna, komarek, wsk-125, simsonek)->jazda na moto kumpli->GS500E 1978 r.->CZARNE B6 K1
http://www.bikepics.com/members/glossy/
Kosmaty
The Real One
The Real One
Posty: 194
Rejestracja: czw, 5 maja 2022, 05:39
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Słupsk
Polubił posty: 10
Otrzymane Polubienia: 2

Re: FIltry kranika GSF 600 S bandit K1- gdzie dostać od czego dobrać

Post autor: Kosmaty »

Posiadałem kiedyś yamahę xj 900 diversion i miałem podobne rozwiązanie co u Ciebie może tam warto szukać? Udanych łowów.
XJ 900 historia
Suzuki GSX 1200 Inazuma
tel. 508743432
ODPOWIEDZ