Nowy reflektor w Suzi GSX 1250 FA

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

mariusz-n2
The Real One
The Real One
Posty: 2543
Rejestracja: czw, 1 maja 2014, 22:55
Województwo: mazowieckie
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 1

Re: Nowy reflektor w Suzi GSX 1250 FA

Post autor: mariusz-n2 »

Tu chyba największym problemem są ubezpieczyciele, którzy się uchwycą każdej brzytwy, aby tylko kasy nie wypłacić !!!
Firmę ubezpieczam na maksymalne możliwe ryzyko ( i tak wliczam w koszty ) bez żadnych franczyz i wyłączeń !!!
No i kiedyś pękła mi rura od co i zalała cała firmę , na całe szczęście tylko na parterze, a ilość wody w co jest ograniczona,
tym niemniej straty wyniosły parę ładnych tysi , zatem chciałem skorzystać z polisy , gdzie jest wyraźnie zaznaczona
opcja "od zalania " ! Ale oczywiście ubezpieczalnia odmówiła, wyciągnęła jakiś kruczek prawny, że i owszem jestem
ubezpieczony od zalania , nawet od biblijnego potopu :') , tylko nie od pękniętej rury !!!!!!!!!!
I po co ten przydługi wstęp ?! Można sobie modyfikować oświetlenie dowolnie, ale trzeba pamiętać, że w razie W,
ubezpieczyciel (ten nawet od OC ) będzie szukał wszelkich sposobów aby się wykpić, a brak homologacji na oświetlenie
może być jednym z nich !
nastoletnie początki to stary JUNAK,potem dłuuugo nic,Powrót to H... jednoślad ps 150,4 sezony gsx 1250 fa,
Czarna Hayabusa L 4, III generacja hajki 2022

Pragnę realizować dotychczas niespełnione marzenia
ODPOWIEDZ