Motorland nie jest juz autoryzowanym dealerem suzuki

Dział dla Braci z województwa dolnośląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Pushkin

ODPOWIEDZ
pawelson71

Motorland nie jest juz autoryzowanym dealerem suzuki

Post autor: pawelson71 »

Jako niusa podam ze motorland nie jest juz autoryzowanym dealerem suzuki we wroclawiu. Z Suzuki Motor Poland dostalem odpowiedz ze nie mogli oni spelnic wymagan wprowadzanych obecnie w sieci suzuki.
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

jak to ja w czwartwk czyli jutro jestem tam ustawiony na pierwszy przegląd (gwarancyjny) i gostek mi powiedział jak dzwoniłem we wtorek ze mogę wpaśc. traz to juznie czaję. chyba żę serwis ma nadakl wszystkie uprawnienia podrawiam z oplskiego
pawelson71

Post autor: pawelson71 »

bylem naofcjalnej strony suzuki.pl i z ciekowsci wszedlem na mapke dealerow i zobaczylem ze brkauje tam zegiestowskiej. Napisalem wiec maila do suzuki polska i w odpowiedzi dostalem inforamcje ze motorland nie jest juz autoryzowanym przedstawicielem, dziwne..
Bolo
BS Brother
BS Brother
Posty: 1374
Rejestracja: czw, 26 sty 2006, 20:47
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

Post autor: Bolo »

dzwoniłem do motorlandu i dowiedziałem sie że działają wspolnie z jelenią górą, czyli wszystko gra
pawelson71

Post autor: pawelson71 »

no to dobrze wiedziec jak to wyglada teraz
Pushkin
Moderator
Moderator
Posty: 913
Rejestracja: czw, 23 lut 2006, 21:55
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Brzeg Dolny/Wołów
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: Pushkin »

Ja mam coraz lepsze zdanie o Motorlandzie. Nicon jest w dalszym ciągu zadowolony pomimo nawijania kolejnych setek na koło, ja jak mi strzeliła uszczelka pod pokrywą klawiatury - zadzwoniłem - nie było problemu z zostawieniem moto u nich na tydzień przed wyznaczonym terminem. Ogólnie ekipa jeździ i rozumie jeżdżących. Dziś albo w poniedziałek odbieram Maleństwo. Gorące pozdrowienia dla P. Jarosława.

Pozdr.
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, a człowiek swoje moto rozumie.
GS550M KATANA, GSX1200 INAZUMA-wspaniałe wspomnienia->GSX750S KATANA SREBRNA STRZAŁA po grobową deskę & GSX1400 K4 HELLBOY
Kom. 506 171 241
Orzep

Post autor: Orzep »

Niestety w tak dyuzym miescie jak Wrocław..tylko w Motorlandzie sa wykfalifikowani Mechanicy z 10letnim starzem w japońcach. Zresztą jedyni którzy się bez przerwy utrzymują na rynku Wrocławskim od 1996r!!! No jeszcze MotoGaraż...Reszta powstaje i pada...Nigdy nie odmówili porady i wskazówek, z terminami troche gorzej. Coraz więcej NAS jeżdzi i się nie wyrabiają Chłopaki :D
P.S.
W tym sklepie jest klimat moto, kazdy śmiga... :)
ODPOWIEDZ