POMOCY ŁOŻYSKO DO SAVAGE LS 650

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
PIKUŚ

POMOCY ŁOŻYSKO DO SAVAGE LS 650

Post autor: PIKUŚ »

MOŻE KTOŚ Z BRACI WIE GDZIE MOŻNA KUPIĆ LUB MA DO SPRZEDANIA ŁOŻYSKO DO ZĘBATKI ROZRUSZNIKA DO SAVAGE LS 650 JEST TO ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE FIRMY KOYO O WYMIARZE ŚREDNICA WEW 31MM ZEWNĘTRZNA 39MM SZEROKOŚĆ BIERZNI 18MM JEST ONO W WYKONANIU HK CZYLI ŁOŻYSKO Z BIERZNĄ CIENKOŚCIENNE DOKŁADNIE NA ŁOŻYSKU JEST TAKI SYMBOL 31BTM3918A :wink:
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

Witam !!
Zanim wskoczy tu z info Osama :wink: :lol: to chciałbym powiedzieć, że producent nie posiada łożysk o takim symbolu :boje_sie: !!!!!!!!
Zawsze mówiłem, że mali Ludkowie z Kraju Kwitnącej Wiśni potrafią chronić swoje patenty :? :lol:
Chyba, że poszukasz innego oznaczenia. Moze pisze cos po literkach HK ?? Pozdrawiam.
EDIT: W odpowiedzi na post poniżej - Osama prawdę ci powie :twisted:
Tylko E-bay i tylko całe sprzęgiełko w całości.
Ostatnio zmieniony czw, 6 kwie 2006, 13:11 przez Lechul, łącznie zmieniany 1 raz.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
PIKUŚ

Post autor: PIKUŚ »

jeszcze raz spisałem dokładnie jest wybite na krawędzi łożyska 31 BTM 3918A jest to łożysko igiełkowe do wolnego koła rozrusznika jeszcze jedno oznaczenie HK jest to oznaczenie wykonania łożyska i nie jest wybite na łożysku czyli łożysko igiełkowe cienkościenne z bieżnią zewnętrzną spisałem to z katalogu łożysk koyo ktoś mi podpowiedział że te łożyska są robione tylko dla firmy suzuki i niema ich w wolnej sprzedaży.
PIKUŚ

Post autor: PIKUŚ »

ale jak kupować na e-beyu nigdy nie korzystałem z takiej formu zakupów
yogurt

Post autor: yogurt »

PIKUŚ pisze:ale jak kupować na e-beyu nigdy nie korzystałem z takiej formu zakupów
Są ludzie, którzy za niewielką prowizję mogą Ci pomóc. Poszukaj w archiwum pl.rec.motocykle - dostępne przez grupy na google. Ja kilka razy skorzystałem i gra :)
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

pierwszy logiczny krok przy zakupie w/w łożyska to Suzuki i tam polecam sie udać, drugi z możliwych to http://www.ronayers.com tylko z nimi jest problem taki że nei wysyłają nic poza USA i musiał byś mieć jakieś chody tam lub przez jakąś firmę załatwić, ale mówię że warto pokombinować bo części mają 3X tańsze :D
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
yogurt

Post autor: yogurt »

osama pisze:nei wysyłają nic poza USA i musiał byś mieć jakieś chody tam lub przez jakąś firmę załatwić
Np polamer. Ceny z tego, co wiem, to znośne i często udaje się nie zapłacić cła nawet przy sporo wartych towarach.
osama pisze:ale mówię że warto pokombinować bo części mają 3X tańsze :D
Z tym 3x to nima co przesadzać... Porównanie cen PL i USA:
Nowa chłodnica do Maraudera:
Motorland - 2200 zł
Ron Ayers - $399.00 = ok. 1300 zł plus wysyłka Polamerem, ok. 100 zł, czyli 1400 wobec 2200 - jest duża różnica, ale nie trzykrotna ;)

Guma łącząca przedni gaźnik z filtrem powietrza:
Motorland - 72 zł
Ron Ayers - 12.77$ = ok. 42 zł, plus wysyłka Polamerem, ok. 48 zł, razem 100 zł - jest różnica tylko że w drugą stronę :D

Dodatkowo czas oczekiwania na przesyłkę z USA to więcej jak 4 tygodnie...
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Post autor: osama »

czepiasz sie szczegułów Yogurt :P
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
PIKUŚ

Post autor: PIKUŚ »

tośmy sobie podyskutowali ja między czasie zadzwoniłem do przedstawiciela KOYO i co się dowiedzaiłem firma koyo te łożyska produkuje tylko dla suzuki i w sprzedaży jest osągalne tylko przez niektóre servisy suzuki i tutaj podano mi adresy aż czterech servisów w całej POLSCE to łożysko występuje podobno w bardzo wielu motocyklach SUZUKI jak ktoś by potrzebował tych adresów to chętnie je udostępnie teraz muszę sie uzbroić w cierpliwość bo trzeba czekać do 2 tygodni
ODPOWIEDZ