Urlopowe spotkanko :-)

Dział dla Braci z województwa warmińsko-mazurskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Cukier »

Witajcie,

Przebywam wraz z rodzinką na urlopie ( do 09.07. ) w miejscowości Chruściele znajdującej się kilka kilometrów od Ełku. Kolejny raz oprócz żonki, córki i piesa urlopuje się z nami pewna dama na dwóch kołach Pomyślałem sobie, że może ktoś z Was lata w tych okolicach i ma ochotę na jakąś objazdówkę krajoznawczą ?! Miło będzie się z Wami spotkać i wspólnie polatać Pozdrawiamy.
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
Pit

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Pit »

Wrzuc to na Podlaskie :wink: Z Elku do Augustowa, Suwalk lub Bialegostoku duuuuuzo blizej niz do Olsztyna :wink:
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Cukier »

No i już po urlopie :-( Chciałbym bardzo gorąco podziękowac Rafałowi T. i jego czarnej SV-ce oraz jego koledze ( nie pamiętam imienia ) za to, że nie znając mnie i naszego BS sami nawiązali znajomośc i zaproponowali zwiedzanie pięknych miejsc w woj. warmińsko - mazurskim. Dzięki nim na liczniku przybyło ponad 1500 kilometrów, wielki SZACUN im za to !!! Mam nadzieję, że kiedyś przeczytają tego posta oraz, że spotkamy się nie raz i nie dwa na nie jednym rozpoczęciu i zakończeniu sezonu BS :-) Pozdrowionka !!!
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
benek

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: benek »

jak bedziesz to pisz do mnie jak nie bede pracowal to z dziką chęcią kazdy weekand mam wolny mozna sie spotkac i posmigac gdzies w okolicach:)
Hube

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Hube »

Heheheh, film mi sie przypomnial "zagubiony w czasie" :)
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 111
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Dany »

No nie każdy patrzy na datę :)
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
benek

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: benek »

Kolega HUbe i Dany napisalem "jak bedziesz" ogolnie i patrzylem na date moze kolega Cukier bedzie w tym sezonie 2013 na podlasiu skoro widnieje taki post nie pisalem na PW ;p
Cukier
BS Brother
BS Brother
Posty: 982
Rejestracja: sob, 18 lut 2006, 18:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Chorzów
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 3

Re: Urlopowe spotkanko :-)

Post autor: Cukier »

benek dzięki wielkie za odzew, jeśli będę to oczywiście się przypomnę :) pozdrowionka ...
GS 500F --> GSX 1300R Hayabusa --> GSX-R1000 Limited Edition by Adu :-)
tel. kom. 665 - 157 - 342
ODPOWIEDZ