Witam wszystkich! :)

Dział dla Braci z województwa łódzkiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Shenson

ODPOWIEDZ
musi88

Witam wszystkich! :)

Post autor: musi88 »

Sie ma! Jestem z Konstantynowa Lodzkiego. Dzisiaj udalo mi sie zarejestrowac na BS i chcialem wszystkich serdecznie przywitac! Zakupilem w zeszlym roku nowy motorek jest to suzi gsx 600 f "czajnik" a wczesniej przez dlugie lata ujezdzalem etezetke 251 hehe pewnie jak wiekszosc mlodych zapalencow nie majacych srodkow do zakupu lepszego sprzetu :P Pozniej troche posmigalem na scigantach moich znajomych i teraz zakupilem suczke i szykuje ja do nowego sezonu... Jesli spotykacie sie jakos na miescie to jestem za zeby zapoznac Was i moze cos wymyslic na nadchodzacy sezon :) Ja czesto bywalem w deko bo rozklejalem tam plakaty na koncerty i pamietam jeszcze czasy kiedy w ch.. ludzi tam sie zjezdzalo ale to juz sie z deka zmienilo :/ ale jak macie jakies inne miejsce (moze byc iron horse bo widzialem na forum) to pisze sie na to! Czekam na jakies odp, podpowiedzi i w ogole na jakies propozycje co do nowego sezonu!!
domo00
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: sob, 25 cze 2005, 20:04
Województwo: łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Cześć

Post autor: domo00 »

Witamy!!

Jeżeli chodzi o BS to spoko dobrze trafiłeś...
Mamy już mały "BS Team Łódź" 4 osoby jak narazie
Wonder,Keram,Voyteck, domo00

Wszyscy mają status "Student" więc nasze spotkania
w każdą środę uległy mocnemu załamaniu z powodu sesji !!

Sesja się kończy więc prawdopodobnie już w następną środę
wznamiamy "co środowe" picie pifka :beer: w IronHorse
Proponuje zapisać numer GG i sie odezwać :)
Chłopaki jeszcze jakieś niedobitki examinów mają ale ja już jestem po :)

Co do szczegółów raczej zapraszam na GG albo priv,
gdyż forum to nie chat :)

Pozdro i do szybkiego zobaczenia
<< GG: 2384975 >>
Black GS 500E FiveStars:spoko:
http://bikepics.com/members/domo00/
keram

Post autor: keram »

Witaj!!!
Wszystko prawdą co Domin napisał,nawet to,że jesteśmy "niedobitki" ,ale dobrej myśli na przyszłość:)
Pozdrawiam!

keram
siwypfk

Post autor: siwypfk »

Witam i pozdrawiam , zadbaj o suzuki (jak sie dba tak sie ma :wink: )

Do zobaczyska
ODPOWIEDZ