Sprzęt wraca do zdrowia!!!!

Dział dla Braci z województwa kujawsko-pomorskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: KROPEK

misiuGS500

Post autor: misiuGS500 »

no mówię wam to chyba jakieś oszołomy były bo sie nim rozwalili i jak go odbierałem od naszych nieustraszonych stróżów prawa :D (wielkie dizęki im za to i pełen respect) to na nim pełno kwi było, mysieli sie osły poturbować nieżle. No ale w skrócie to: oczywiście stacyjka do wymiany i reszta zamków, zbita lampa, wgniot w baku, przednia półka do wymiany, lusterka, manetki pompa hamulcowa przednia, obudowy zegarów, oczywiście tablice ukradli i tabliczkę znamionową. NIestety żadnego nie złapano ale sadze że nawet ich nie szukano bo to był taki mały komisariat dzielnicowy na Osowej Górze w Bydgoszczy że Panowie byli tak szczęśliwi że coś się udało znaleść że chyba o szukaniu winnych zapomnieli. No ale co tam Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. :twisted:
Kasy sporo w niego wsadziłem wtedy tak więc nawet na razie nie opłaca mi się go sprzedać i zamienić np. na Bandita, ale może kiedyś :roll:
dominGeS

Post autor: dominGeS »

a to qtasy,hamy,gnoje,swinie tak Cie urzadzili!!!!!! Ile razy podjeżdżałem do narzeczonej i miałem moto zostawić na podwórku przed blokiem,to mnie normalnie nosiło.czy to jakiś cymbał nie zadrapie czy cos podobnego nie zrobiNie myślałem tak poważnie nigdy o tym,że ktoś mi może buchnąć sprzęta.qurde ,ale ten świat jest niesprawiedliwy.No ale nic,3maj się misiu i powodzenia
ODPOWIEDZ