SV 650 - Prośba o instrukcje (wersja gaznik do K2)

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

barti

SV 650 - Prośba o instrukcje (wersja gaznik do K2)

Post autor: barti »

Koledzy może posiada ktoś instrukcję po polsku do SV-ki 650 na gaźnikach - tej produkowanej do 2002 roku ? Posiadam takową po angielsku ale to nie to samo co w mowie ojczystej ;)
Waldex
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 1814
Rejestracja: sob, 8 gru 2007, 17:26
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Otrzymane Polubienia: 6

Re: Prośba odnosnie sv-ki 650

Post autor: Waldex »

Dzwoń do "Suzuki Polska", pracuje tam miła Pani, która kseruje, zszywa, wysyła i nic w zamian nie żąda..... :mrgreen:
Uzyskałem w ten sposób instrukcję, jakiej potrzebujesz. Pamietaj tylko, że Ty też musisz byc miły....
Jedź i daj jechać innym!
czarny GS500E pojechał.....
czarna SV650N pojechała...
czarny mruczek Z750S pojechał...
czarny większy mruczek Z1000SX pojechał...
jest jeszcze większy, srebrny mruczek FJR1300 AE
figer
BS Brother
BS Brother
Posty: 1354
Rejestracja: sob, 29 paź 2005, 18:39
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dobczyn

Re: SV 650 - Prośba o instrukcje (wersja gaznik do K2)

Post autor: figer »

Ja bylem bardzo mily, ale Pani zapytala gdzie moto kupione i jak sie dowiedziala, ze poza Polska, to zarzadala przelewu na konto SP. Ale sprobowac mozna.
ObrazekObrazek
barti

Re: SV 650 - Prośba o instrukcje (wersja gaznik do K2)

Post autor: barti »

Kolego Waldex może masz skan tej swojej instrukcji i przekazał byś koledze nieodpłatnie bo ci z suzuki polska biznes robią nawet na instrukcjach ?? ;) Pzdr
Tak na marginesie faktycznie doprosiłem sie instrukcji ale do nowszego modelu - tego na wtrysku ...:). Do starszego podono nie mają....
ODPOWIEDZ