Suzuki Gs 500e Cafe Racer inny przód

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Keczi21

Suzuki Gs 500e Cafe Racer inny przód

Post autor: Keczi21 »

Inny przód w Gs. Bardziej AGRESYWNY!!!
Witam. Jestem tu nowy na tym forum. Nie wiem czy w dobrym miejscu napisałem ten wątek lecz jeśli nie tam gdzie trzeba prosiłbym o wyrozumiałość.
Bardzo Ważne!!!

Mam zamiar zrobić progres w hamulcach. Mianowicie myślę nad przodem z innego Moto tylko nie wiem za bardzo co idealnie zastąpi oryginalne zawieszenie. Chcę na to miejsce wstawić koło z dwiema tarczami hamulcowymi dzięki czemu hamulce w Gs będą jak brzytwa. Słyszałem że można zrobić taki progres tylko nie pamiętam jaki przód będzie pasować od jakiego Moto? Też myślę że nie tylko droga hamowania się poprawi lecz dodatkowo wygląd Gs'a. Moim zdaniem dzięki temu stanie się też bardziej agresywny z wyglądu. Hmm co proponujecie?
Bociek
The Real One
The Real One
Posty: 198
Rejestracja: pt, 22 kwie 2011, 09:47
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Werchrata

Re: Suzuki Gs 500e Cafe Racer inny przód

Post autor: Bociek »

Powariowali z tymi pytaniami o GSa 500. Jest już ich więcej niż o GSRa 600 :D
Wracając do tematu:
Ja proponował bym zawieszenie z Bandita 1200 a nie "up side down" do cafe bardziej moim zdaniem by pasowało normalne (łatwiejszy tez jest serwis takiego zawieszenia). Jeśli 4 tłoczkowe zaciski by ci się nie podobały to podchodzą tam 6 tłoczkowe (oczywiście klocek też jest dłuższy). Czekało by cię wiec kupno całego przodu od moto razem z półkami kierownicy. Ja zrobiłem to tak: na półkę od zawieszenia wprasowano mi dystans oraz tulejkę aby pasowały seryjne łożyska od GS 500 co ułatwi wiele spraw. +/- ile chciał byś przeznaczyć na modyfikacje ? Bo są 2 opcje droga i jeszcze droższa czyli drugi taki GS
BRh+
Trojaczki
GS 500 SF
GSX-R 750W 100% Seria
XL1000V SD02 - Nieoczekiwany Adwenczer
kuchar
The Real One
The Real One
Posty: 640
Rejestracja: śr, 15 lut 2006, 20:33
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Suzuki Gs 500e Cafe Racer inny przód

Post autor: kuchar »

Nie wiem czy gr jest warta świeczki.
pierwsza SUZI :) czerwona GS 500 E
a obecnie srebrna SV 650 S :D
ODPOWIEDZ