Przeròbka Bandita S na N.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Luke
BS Brother
BS Brother
Posty: 438
Rejestracja: pt, 8 lis 2013, 21:40
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Polubił posty: 3
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: Luke »

Rozumiem, że golas poprostu Ci się podoba tak jak mi. Mam gołą SV i jak wchodzę do garażu to nie mogę się napatrzeć ale tak jak piszą poprzednicy jazda na dłuższą metę staje się uciążliwa. Dlatego odradzam przeróbkę. Po pierwsze będzie Cię to kosztowało trochę PLN po drugie popsujesz komfort.
Jak się upierasz przy N to może lepiej sprzedać S i kupić N?
Tam gdzie zaczyna się zabawa, kończy się ekonomia.
Luke - czytaj - Luk
WSK 125 => Mz Ts 150 '85 =>SV 650N
608 780 372
Skalmar
The Real One
The Real One
Posty: 198
Rejestracja: pt, 9 cze 2017, 17:39
Województwo: mazowieckie

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: Skalmar »

A po drugie przejedź się raz nakedem w deszczu to ci się odechce :) mi też podobają się nakedy, ale też znudziła mi się jazda w koło komina. Staram się teraz robić jakieś trasy tak min 200km i następny moto będzie już z owiewkami :)
Bogdan1963
Zmieniacz Żarówek
Posty: 98
Rejestracja: sob, 18 mar 2017, 16:03
Województwo: podkarpackie
Otrzymane Polubienia: 4

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: Bogdan1963 »

Nie sprzedając zdemontowanych części, zawsze będzie można wrócić do wersji S. W ten sposób za jakąś tam kasę będą 2 motocykle w jednym.
Osobiście mam nakeda, a jak kiedyś założyłem owiewkę, to okazało się że licznik pokazywał 160 - 170 zamiast wcześniejszych 130, więc zdemontowałem owiewkę żeby jeździć bezpieczniej.
Mario73

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: Mario73 »

Pomysł z nie sprzedawaniem części nawet mi się podoba,zawsze można byłoby wròcić do S-ki.Bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi.
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6414
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 15
Otrzymane Polubienia: 18

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: KROPEK »

Ja mam 176 wzwyż i 100 kg w szerz :mrgreen: . Jeździłem gsx1400. Powyżej 130 efekt był taki, że wiatr przesuwał mnie na siedzeniu do tyłu, chcąc powrócić do wygodnej pozycji przy tej prędkości musisz podciągnąć się rękoma a to ma wpływ na kiarę. Strasznie nie wygodne przy winklach i sytuacjach wymagających szybkiej reakcji kierownikiem. Dodatkowo jeżeli nie masz kasku o dobrej areodynamice powyżej 140 głowa zaczyna drgać jak chorągiewka na wietrze wtedy jeździłem w kasku AGV że średniej póły, normalnie masakra zakłuca postrzeganie na maxa !!
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
dave

Re: Przeròbka Bandita S na N.

Post autor: dave »

Ja smigam enduro i predkosci powyzej 100km to masakra
Jakas :D leb chce urwac no chyba ze sie pochyle na moto to jakos do zniesienia ale kechhac
Tak z
300
Km hmmm malo komfortowe :D chyba ze 100km/h :D
ODPOWIEDZ