GSX 600F '94 kolektor wydechowy

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

Suzibart
Głaszczący Kanapę
Województwo: zachodniopomorskie

GSX 600F '94 kolektor wydechowy

Post autor: Suzibart » ndz, 28 lip 2019, 17:25

Witam koledzy i koleżanki.

Mam pytanie, otrzymałem w prezencie końcówkę wydechu problem w tym, że tylko jedną heh. Ale do celu chcę przeprowadzić w swoim motocyklu ( GSX 600F '94 )modernizację wydechu z dwóch rur na jedną.
I z tym wiąże się moja prośba o pomoc i pytanie od jakiego motocykla szukać kolektora przechodzącego z 4 w 1 i czy przy tym jest dużo pracy, w sensie spawania i gięcia?

za wszelkie sugestie z góry dziękuję.

chicken19
The Real One
The Real One
Województwo: mazowieckie

Re: GSX 600F '94 kolektor wydechowy

Post autor: chicken19 » ndz, 18 sie 2019, 11:36

Ja mam u siebie założony kwas 4-2-1 ze starego Bandita.Wygląda w miarę i nie koroduje jak oryginały ale ma dwie wady.
1.Gruba puszka uniemożliwia rozstawienie centralnej stopki.Stopka staje na wprost ale nie wychyla się do przodu i wraca od razu do pozycji złożonej.
2.Wydech jest dość nisko pod silnikiem i trzeba uważać na progach bo łatwo zawadzić
Poprzedni właściciel zmienił bo kominy mu spróchniały

tadziomaru1
Śmigający inaczej...
Województwo: mazowieckie

Post autor: tadziomaru1 » ndz, 18 sie 2019, 12:05

Szczerze, to ja bym nie przerabiał na jeden wydech, bo po co? Druga sprawa, że ja zawsze chciałem mieć moto z dwoma wydechami, najlepiej wielkimi jak działa plazmowe z Gwiezdnych Wojen, ale na takie muszę jeszcze trochę poczekać, choć już upatrzony model jest.

Suzibart
Głaszczący Kanapę
Województwo: zachodniopomorskie

Post autor: Suzibart » pn, 2 wrz 2019, 05:48

chicken19 pisze:
ndz, 18 sie 2019, 11:36
Ja mam u siebie założony kwas 4-2-1 ze starego Bandita.Wygląda w miarę i nie koroduje jak oryginały ale ma dwie wady.
1.Gruba puszka uniemożliwia rozstawienie centralnej stopki.Stopka staje na wprost ale nie wychyla się do przodu i wraca od razu do pozycji złożonej.
2.Wydech jest dość nisko pod silnikiem i trzeba uważać na progach bo łatwo zawadzić
Poprzedni właściciel zmienił bo kominy mu spróchniały
dziękuję za odpowiedź.

Czy przy grubej puszcze nie ma problemu, żeby pospinać pług? Przyglądałem się Banditowi i wydaje mi się że ma troszkę większą średnicę kolektora niż jest u mnie. Reszta mocowań pasuje?

ODPOWIEDZ