alarm do moto

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy On Road, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: bohas

szary

alarm do moto

Post autor: szary »

witam poszukuje alarmu do moto czy ktoś może mi coś na ten temat powiedzieć porzdzić pozdrawiam szary
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6333
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Lechul »

PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
szary

Post autor: szary »

dzięki za info pojadę w niedzielkę na giełdę i czegoś ewentualnie poszukam na tarcze mam małe badziewie ale to już coś a jak będą chcieli ukraść to i tak ukradną .ale może będzie mi się lepiej spało
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

To łapie z tego ze nie garazujesz suzi ?
szary

Post autor: szary »

garażuję,garażuję z innymi motkami w garażu jest tam muj 2 motorek wyremontowana shl gazela,szwagra jamaha xj,kumpla jakieśbmw ale nie wiem jak się zowie model więc nie jest jej smutno
Bachmiński

Post autor: Bachmiński »

no to najlepszum zabezpieczeniem w garazu jest kotwa do sciany lub podłogi , montowana w zagłębieniu tak aby nie udalo się jes urżnac gumowka lub pilka. Do tego GRUBA powlekana linka . I tak jak będą chcieli to ukradna , ale sie troche namęczą :twisted: i niedawaj takiego wykazu bo sie ktoś jeszcze na kolekcje połakaomi :lol: :lol: :lol: A co do alarmu na miasto to tak jak pisali BRACIA im bardziej nie standartowy tym lepszy , ale jezeli ktos Ci chapnie moto na lawete to nic nie pomoze :evil:
Antoine

Re:

Post autor: Antoine »

moze szeroko ale nie dosc, bo 1 temat zszedl na kotwy i i inne disclocki a w drugim sa ze 3 odpowiedzi i link do pierwszego tematu...
Lechul pisze: i na koniec ogłoszenie
http://www.bractwo-suzuki.pl/forum/view ... ight=alarm

Pozdrawiam.
nieistnieje


Pozwolilem sobie odgrzebac ten temat poniewaz przekopalem juz wiele stron w necie i nigdzie nie ma nic sensownego - a polecany Patroline nie chce wspolpracowac z Suzuki :(

moze jest tu jakis spec i moglby doradzic odnosnie alarmu na PW? (na pw bo zdaje sobie sprawe ze nie powinno sie pisac o zabezpieczeniach na publicznym forum)
Mar
BS Brother
BS Brother
Posty: 1879
Rejestracja: śr, 1 mar 2006, 12:57
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wawa ale w sercu Pomorskie

Re: alarm do moto

Post autor: Mar »

Co do alarmu to dobrze poszukac w Niemcowni, w Louisie, lub Polo.

W jakim znaczeniu nie wspolpracuje z Suzi, ja mialem podobny problem na poczatku w swoim moto i serwis nie poradzil sobie z tym, ale odeslali mnie do fachowca co to zakladal i on po jakiejs godzince doszedl co i jak nie gralo. Od tego momentu wszystko gra.

PS. Poprosimy o "twarzowy" avatar.
Adam

Life is too short to be bored
GS500F ---> sprzedany
SV1000S K4
S1200
tel. 602 536 440
Antoine

Re: alarm do moto

Post autor: Antoine »

Mar pisze:Co do alarmu to dobrze poszukac w Niemcowni, w Louisie, lub Polo.

W jakim znaczeniu nie wspolpracuje z Suzi, ja mialem podobny problem na poczatku w swoim moto i serwis nie poradzil sobie z tym, ale odeslali mnie do fachowca co to zakladal i on po jakiejs godzince doszedl co i jak nie gralo. Od tego momentu wszystko gra.

PS. Poprosimy o "twarzowy" avatar.
nie bede jezdzil 500km za alarmem zwlaszcza ze znajomosc niemieckiego mam znikomą.

nie wspolpracuje bo wlaczaja sie awaryjne przy wylaczeniu kierunkowskazu, pazatym mozna wsiasc na moto i sie nie wlacza (czulosc na max)

Coscie sie tego avatara przyczepili, specjalnie przegrzebalem forum i widze ze wielu userow z wysokim stanem licznika go nie ma i jakos nie ma z tym problemu?
KROPEK
Moderator
Moderator
Posty: 6432
Rejestracja: ndz, 7 lis 2004, 14:06
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Kozielec gm. Dobrcz
Polubił posty: 17
Otrzymane Polubienia: 18

Re: alarm do moto

Post autor: KROPEK »

Popatrz na daty ich ostatnich postów avatar ma być i basta :angry_smile: !!
pozdrawiam
Po całej gamie szybkich Suzuki przyszedł czas na moto dla starszego pana 🥸
B.....jednoślad R1250GS Triple Black
512 272 500
ODPOWIEDZ