Metzeler M7RR opinie

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Super Sport, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...

Moderator: Emil

ODPOWIEDZ
Pit

Metzeler M7RR opinie

Post autor: Pit »

Witajcie,

Rozgladam sie za nowymi oponami i slysze duzo bardzo dobrych opinii na temat M7RR.
Czy ktos z nas na nich lata? Smigal na torze?
Bede wdzieczny za opinie :wink:
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: Metzeler M7RR opinie

Post autor: Rostwór »

Pierwsze wrażenie było "to są opory na sporta"? Wyglądają bardzo mięsiście. W porównaniu do Supercorsy SP, wręcz turystycznie. Założyliśmy je do 899 i 1199 tuż przed California Superbike School. Po imprezie pytałem się trenerów, co sądzą o tych oponach. Wszyscy chwalili, nikt nie narzekał. Dodatkowym atutem jest większa żywotność opony. Tutaj w tym klimacie, supercorsy SP padają jak muchy. Bardzo szybko się zużywają.
Ja jeździłem tylko po ulicy, więc własnych doświadczeń torowych nie mam z tą oponą.
Dodatkowo cena jest bardziej atrakcyjna, ale tutaj pirelki są bardzo drogie...
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Pit

Re: Metzeler M7RR opinie

Post autor: Pit »

Dzieki Pawel :wink:

Wlasnie bardzo podobne opinie widze w sieci i slysze od ludzi smigajacych po torach.
Nawet w szybkich/ACU grupach na trackdays lataja na tym modelu i kazdy powtarza to samo: 'super trzymaja, stabilne a zuzywaja sie o wiele wolniej niz Pirelli'. A Metzelery to teraz... Pirelli :wink: Gdybym szukal tylko opony na tor kupilbym D212 lub Racetec-ki, ale za miesiac ruszam do Toskanii przez Alpy, wiec potrzebuje czegos o co nie bede sie musial martwic na chlodnych przeleczach lub w czasie deszczu.
Emil
Moderator
Moderator
Posty: 4258
Rejestracja: pt, 13 sty 2006, 23:18
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa/okolice ("na wschód, tam gdzie cywilizacja")
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 9

Re: Metzeler M7RR opinie

Post autor: Emil »

Popatrz ew. jeszcze na torówki mieszanki dla endurance, używałem "d20_coś E" (208 chyba), super trzymały a środek starczał na długo
pozdrawiam,
Emil

. . gix 1.6 . . . Duża moc nie zwalnia od myślenia . . . było i się zmyło, jest pomarańczowo-czarny robal
ODPOWIEDZ