Przedni reflektor Marauder

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Tomek05229
Podpatrywacz
Województwo: mazowieckie

Przedni reflektor Marauder

Post autor: Tomek05229 » pn, 27 maja 2019, 23:53

Cześć wszystkim,
Zakupiłem Maraudera VZ800 z '98. Sprowadzony z Wielkiej Brytanii,wiec przed udaniem się na przegląd chciałem zamówić przedni reflektor w wersji Europejskiej. Przeglądając oferty i porównując klosze, nie widzę żadnej różnicy w ,,paskach,, kierujących strumieniem światła. Jest możliwe że nie ma rozróżnienia na reflektory EU i GB?

Dany
BS Admin
BS Admin
Kontakt:

Re: Przedni reflektor Marauder

Post autor: Dany » wt, 28 maja 2019, 09:01

Sprawdź jak odcina się na ścianie.
Jeśli podnosi się strumień światła po lewej stronie to nie przejdzie na badaniu.
Ale jeśli jest płaski to jest OK

whizkid
Podpatrywacz

Post autor: whizkid » śr, 29 maja 2019, 07:02

Powiem szczerze że nie spotkałem się z przypadkiem aby diagnosta sprawdzał światła w motocyklu, ale to tylko moje spostrzeżenie

Tomek05229
Podpatrywacz

Post autor: Tomek05229 » śr, 19 cze 2019, 11:51

...i bylo dokladnie tak jak napisal "whizkid" - spradzone tylko czy swiatla sa. Jednak po wprowadzeniu do garazu widze na scianie ze o ile linia jest rowna (bez doswietlania lewej lub prawej strony), to swieci zdecydowanie za wysoko. Przeszukalem forum i manuale. Sa podobno dwie srubki ktorymi reguluje sie gora-dol/lewo-prawo, to ja tak owych nie znalazlem. Probowalem tez znalezc cos podobnego...bez efektu. Moze to i durne pytanie ale wolalbym nikomu nie bic swiatlami po oczach. W jaki sposob reguluje sie wysokosc swiatla w Mrauderze z '98 roku?

ODPOWIEDZ