Maruda VZ 800 - Ustawienie gaźników

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
oli196
Podpatrywacz
Posty: 2
Rejestracja: śr, 9 sie 2017, 13:06
Województwo: śląskie

Maruda VZ 800 - Ustawienie gaźników

Post autor: oli196 »

Witam,
Mam mały problem z gaźnikami w marudzie mojego dobrego przyjaciela. Motocykl jakieś 4 lata temu zaczął mieć problem z odpalaniem oraz strzelaniem z wydechów więc jakiś inny kolega postanowił zrobić synchro gaźników i od tamtego czasu jest masakra. Ostatecznie motocykl jest u mnie i zaczynamy go przywracać do życia :)

W tej chwili gaźniki są wyciągnięte, wyczyszczone, naprawiona linka synchronizacji.

Mam mały problem ustawienie przepustnic. Według manuala motylki mają być otwarte zaraz tuż za pierwszym otworem w gaźniku (przedni gaźnik ustawiony za pomocą długiej śruby - stoper kowadełka synchronizacji) natomiast z drugim jest problem:

- Otwarcie przepustnicy aby była zaraz tuż za pierwszym otworkiem śrubą od obrotów nie ma szans (za krótka śruba)
- Ustawienie linką synchronizacji aby była w pozycji z manuala - powoduje bardzo duży odstęp kowadełka od śruby obrotów.

Ma ktoś może pomysł jak to rozwiązać lub sposób na ustawienie gaźników na stole a potem oczywiście synchro, oborty, mieszanka i znów synchro :)

Pzdr,
Marek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ