Wtrysk, filtr vl 800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

Pomalowałem motura. Lakiernik chyba pomalował co nieco w środku zbiornika. Moto prycha i nie ma siły i na wolnych ma za niskie obroty. Czy można wyczyścić wtryski czy też listwę wtryskową, czy może wystarczy wyczyścić filtr paliwa i gdzie też on jest, w zbiorniku ? Pierwsza przejażdzka była ok, postał tydzień i kicha.
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
Jozi
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2017, 15:59
Województwo: podkarpackie

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: Jozi »

Z tego co kojarzę to jest w baku przed pompką.Nie mogę namierzyć serwisówki, gdzieś ją mam zapisaną ale nie wiem gdzie.
Poszukaj tu jak to wygląda.To chyba jest bez wtrysku, to inny układ będzie.
http://www.jaycepatterson.com/Pink.html
Smakosz
Prawa Ręka Mechanika
Posty: 300
Rejestracja: pt, 29 wrz 2017, 22:30
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Kluczbork-opolskie

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: Smakosz »

Pochwal się nowym malowaniem.
Nie przejmuj się starością,nadal będziesz odpierdalał głupoty,tylko wolniej.
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

Klasyczna czarna perła. Wstawię fote jak zrobię ładne zdjęcie i nauczę się je zmniejszać :) Drążąc temat, wykręciłem pompę filtr się znalazł
w zbiorniku i w filtrze drobiny płatków "czarnej perły" umyłem wszystko. Wykręciłem to co normalnie jest gażnikiem :) W ustrojstwie tym wykręciłem dwie śrubki (dysze?) i był syf. Co jeszcze można wyczyścić, może powietrzem ? Czy można przedmuchać listwe wtryskową, czy warto to rozbierać ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
Dany
BS Admin
BS Admin
Posty: 5590
Rejestracja: pt, 13 mar 2009, 09:02
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Legionowo
Polubił posty: 112
Otrzymane Polubienia: 9
Kontakt:

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: Dany »

już niebawem nie będzie problemu ze zmniejszaniem zdjęć... 8)
Motocykl... i do pełni szczęścia już tylko chwila... chwila wolnego, pogoda i kompan na kole.
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
Daniel
501484808
CX500E=>B12sK6=>GSF1250GT=>
AN400=>CBF1000=>1200RT&1200GS
Jozi
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2017, 15:59
Województwo: podkarpackie

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: Jozi »

Chyba powinno wystarczyć, maszyna powinna "gadać". Filtr po to jest by takie cuda zatrzymać. Ja bym skręcił i róbił próbę palenia.
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

W takim razie zregeneruje K&N i spróbuje uruchomić :)
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
asedio
Śmigający inaczej...
Posty: 67
Rejestracja: pt, 15 wrz 2017, 21:38
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: asedio »

Przyjedziesz?
http://mototour.pl/imprezy-2019/255-mar ... 9-sobowidz
a potem wiadomo gdzie...na żeberka ;)
75r. komarek 2KM?, 82r. ETZ250...potem rowerów naście/siąt... i. po 50-stce Intruder vs800 95r, vs1400..odjechały :(...FZ1N odjechała..:( teraz tylko XJR1300 i FJR1300 :)
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

Na tę chwile nie mam czym jeżdzić. Moje zabiegi spowodowały chwilową śmierć pacjęta, pracuje 1 sek i gaśnie tak jak by miał paliwa tyle ile pompa przepchnie przy włączeniu zapłonu. Jutro idziemy do DOCTORA !
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
asedio
Śmigający inaczej...
Posty: 67
Rejestracja: pt, 15 wrz 2017, 21:38
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: asedio »

Ja jednak "puściłem" w świat FZ1N bo nie było co przy niej robić ;) Była jak z salonu. Pozostałem przy XJR. Też się zabrałem troche za nią. Lagi, olej, uszelniacze, amortyzator skrętu, klocki przód, tył i jest gotowa :) .. no i zacznę w końcu testy tego wskaźnika biegów.
A na teraz to rowerem do roboty, dzień w dzień zaczynam... bo się boję że w kurtkę moto nie wejdę ;)
75r. komarek 2KM?, 82r. ETZ250...potem rowerów naście/siąt... i. po 50-stce Intruder vs800 95r, vs1400..odjechały :(...FZ1N odjechała..:( teraz tylko XJR1300 i FJR1300 :)
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

Ja robiłem : malowanie, przewód Hel, klocki, łożysko główki, i oleje i filtry. No i teraz mam problem, ale dziś rozebrałem jeszcze raz. Podłączyłem na krótko pompę i wypompowałem paliwo, trochę syfu wypadło , chyba to co w pompie było. Wymontowałem wtryski, podłączyłem pod bateryjke i przedmuchałem powietrzem. Po złożeniu moto dobrze pracował ok minuty i zgasł. Ustaliłem że mogę odpalić trzymając gaz i widać że tylni cylinder nie pracuje. Przypuszczam że wtrysk był niedokładnie wyczyszczony i zapchał się ponownie jutro ponowie starania. Musze próbować sam ponieważ nie ma wolnych miejsc w warsztacie. Asedio myślę o Sobowidzu jak uruchomię to chętnie bym przyjechał. Dam znać :)
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
asedio
Śmigający inaczej...
Posty: 67
Rejestracja: pt, 15 wrz 2017, 21:38
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: asedio »

Myjka ultradzwiękowa by sie przydała do mycia wtrysków. Syf jak już się tam dostanei to potrafi się tam dobrze "usadowić" przy takim ciśnieniu.
75r. komarek 2KM?, 82r. ETZ250...potem rowerów naście/siąt... i. po 50-stce Intruder vs800 95r, vs1400..odjechały :(...FZ1N odjechała..:( teraz tylko XJR1300 i FJR1300 :)
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: szahmat »

Dziś ożył, pomogło 3 krotne przedmuchiwanie wtrysków. Zrobiłem 200 km i jest OK. Hura.
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
Jozi
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2017, 15:59
Województwo: podkarpackie

Re: Wtrysk, filtr vl 800

Post autor: Jozi »

Mój też mi nie chciał odpalić po zimie.Zakręciłem 3 razy i nic...Myślę od czego by tu zacząć.Na początek poszedł czujnik sprzęgła, spięcie kabelkiem na krótko i zagadał.Jak się rozgrzał, palił bez problemu.Teraz mam zagwozdkę, czy aby coś nie będzie do wymiany. Może pompka kiepska.Poprzedniej wiosny palił od pierwszego strzała.
ODPOWIEDZ