Nie świecą pozycje w kierunkach z tyłu VL800

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
luka9
Głaszczący Kanapę
Posty: 37
Rejestracja: ndz, 12 sie 2018, 19:58
Województwo: mazowieckie

Nie świecą pozycje w kierunkach z tyłu VL800

Post autor: luka9 »

Witam
Zgasły mi pozycje w kierunkach z tyłu (dodam że kierunki działają). Pod kanapą są tylko dwa przewody które idą do kierunków nic więcej
Może ktoś mi wyjawi jak działają pozycje z kierunkach w Vl800? Problem mam tego typu że są w nich żarówki P21W jednowłóknowe wiec nie bardzo wiem jak to mierzyć, rozumiem gdyby to były 21/5W wtedy pozycje w obwodzie 5W zaś kierunki w 21W. Niewiem natomiast jak działa to u mnie w takim razie przy jednym włóknie w żarówce? Szukałem po schematach ale mam wersję K1 a jedyne co znalazłem to schemat z wersji K5 dodatkowo chyba na wtrysku. Byłbym wdzięczny za pomoc w wytłumaczeniu jak to działa to dalej powinienem dać radę ogarnąć gdzie szukać przyczyny
luka9
Głaszczący Kanapę
Posty: 37
Rejestracja: ndz, 12 sie 2018, 19:58
Województwo: mazowieckie

Re: Nie świecą pozycje w kierunkach z tyłu VL800

Post autor: luka9 »

Dobra już znalazłem, vl800 nie ma świateł z tyłu w kierunkach :D dlatego mi to nie pasowało, ale zasugerowałem się dwoma osobami które twierdziły, że jak za mną jechały wcześniej to miałem te światła...
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Re: Nie świecą pozycje w kierunkach z tyłu VL800

Post autor: osama »

:jump: Brawo ty
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ