C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Pasiu
Głaszczący Kanapę
Posty: 31
Rejestracja: śr, 29 kwie 2015, 10:40
Województwo: mazowieckie

C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Post autor: Pasiu »

Witam wszystkich

Mocno mnie wczoraj wystraszyło dziwne zjawisko.
Podczas jazdy jakby na chwilę coś "przytkało" mi maszynę tak jakby na ułamek sekundy mocno skręcić manetkę gazu.
Potem (po jakimś czasie) wystąpiło zjawisko jakby odwrotne tzn jakby na chwilę wcisnąć sprzęgło pozostawiając gaz bez miany.
Ciężko to opisać ale tak jakby na chwilę obroty silnika radykalnie wzrosły podczas gdy moto oczywiście nie przyspieszyło (nie wciskałem ani sprzęgła ani gazu).

Nie mam pojęcia co to może być i czy można z tym jeździć czekając na jakieś konkretne objawy bez ryzyka większych uszkodzeń.

Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Był GZ Marauder 125 jest C50 Boulevard

"Kto w młodości głupi nie był ten na starość nie zmądrzeje..."
miron
Głaszczący Kanapę
Posty: 44
Rejestracja: pn, 1 sty 2018, 21:06
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Re: C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Post autor: miron »

Na pewno chcielibyśmy ci pomóc,ale przytrafiła ci się dziwna usterka i nie wiadomo z której strony
to ugryść. Obserwuj sprzęta dalej, a może się wykluje coś sensownego to wtedy spróbujemy coś
doradzić.
szahmat
The Real One
The Real One
Posty: 361
Rejestracja: śr, 7 cze 2017, 19:41
Województwo: kujawsko-pomorskie
Polubił posty: 6
Otrzymane Polubienia: 2

Re: C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Post autor: szahmat »

Sprzęgło.
H... jednoślad 600 CBF
B.....jednoślad 1150 RT
Pasiu
Głaszczący Kanapę
Posty: 31
Rejestracja: śr, 29 kwie 2015, 10:40
Województwo: mazowieckie

Re: C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Post autor: Pasiu »

Jeżdzę dalej, na razie powtórzyło się tylko raz, jak się zepsuje to trzeba będzie naprawić.

Ps. Post napisałem 25 czerwca i przez parę dni non stop zaglądałem na forum czy ktoś nie odpisał i dałbym sobie głowę uciąć że żadnej odpowiedzi nie było... a Wasze są niby z 27 czerwca??? Zgłupiałem.
Był GZ Marauder 125 jest C50 Boulevard

"Kto w młodości głupi nie był ten na starość nie zmądrzeje..."
chicken19
The Real One
The Real One
Posty: 297
Rejestracja: śr, 3 maja 2017, 08:00
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Grójec

Re: C 50 Boulevard - szarpie, przerywa???

Post autor: chicken19 »

Jak jesteś cały czas w jednym temacie to nie zobaczysz odpowiedzi. Musisz wykonać jakiś ruch np ponownie go otworzyć.Temat wtedy się odświeża i odpowiedzi się pojawiają jeśli oczywiście ktoś odpisał.
ODPOWIEDZ