Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Robercik
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: śr, 20 gru 2017, 13:40
Województwo: mazowieckie

Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Robercik »

Cześć witam wszystkich proszę o wszelkie info szukam takiego modelu z 2013 roku może być do roboty po szlifie zastanawiam się czy ściągać z USA czy lepiej szukać na rynku co by nie trafić na minę nie miałem okazji jeszcze dosiadać tej maszyny mam pytanie
do wszystkich szczególnie użytkowników jak piec czy daje rade przy tej masie na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie
czy występują jakieś kosztowne usterki jak np. wadliwy rozrusznik w Virago czy Drag Star .... i po długich oczekiwaniach w końcu przypłyną :o
Ostatnio zmieniony pn, 12 mar 2018, 20:56 przez Robercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Początki są najpiękniejsze: WSK(trójka)>Junak>Ural>Fz>C1500T
A Rh+
Jozi
Zmieniacz Żarówek
Posty: 73
Rejestracja: ndz, 3 wrz 2017, 15:59
Województwo: podkarpackie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Jozi »

Jakbym miał kupować to drugi raz uderzyłbym do Pana z Libiąża.Jest drożej ale większą pewność, że w g..... n
ie wdepniesz.
Robercik
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: śr, 20 gru 2017, 13:40
Województwo: mazowieckie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Robercik »

Czy ktoś wie jaka jest regulacja zaworów w tym modelu co ile wymiana rozrządu może ktoś posiada jakieś większe dane serwisowe.
Początki są najpiękniejsze: WSK(trójka)>Junak>Ural>Fz>C1500T
A Rh+
darksys
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: śr, 18 paź 2017, 20:42
Województwo: małopolskie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: darksys »

Witam miełem podobny dylemat jeśli chodzi o moc masa moment i prowadzenie motyckla. Oglądałem parę maszyn i w końcu wybór padł na vzr. Maszyna super się prowadzi nawet z placaczkiem i kuframi. Mocy jest na tyle, że różnicy żadnej nie czuć. Jest zadowolony z zakupu.

pozdrawiam
Robercik
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: śr, 20 gru 2017, 13:40
Województwo: mazowieckie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Robercik »

Też się nad nim zastanawiałem tym bardziej że masz tam trochę tego momentu ale mimo dobrych parametrów coś mnie ciągnie jednak do C1500 tym bardziej że jest w jedynym i najlepszym dla mnie kolorze black ale że nie będę patrzył tylko i jeździł na kolorze szukam wszystkich informacji na temat tego silnika zanim zagości u mnie na stałe
Pozdrowionka.
Początki są najpiękniejsze: WSK(trójka)>Junak>Ural>Fz>C1500T
A Rh+
darksys
Podpatrywacz
Posty: 19
Rejestracja: śr, 18 paź 2017, 20:42
Województwo: małopolskie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: darksys »

Witam też miał być jedyny słuszny czyli czarny ale jak zobaczyłem na żywo miłość od pierwszego wejrzenia.

pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Robercik
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: śr, 20 gru 2017, 13:40
Województwo: mazowieckie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Robercik »

W bordo kolorze itp jakoś mi nie podchodziły ale w tym muszę przyznać oprócz błękitu nieba do szczęścia więcej nic nie trzeba z tymi sakiewkami całkiem całkiem ... ale niema szyby ;)
który to rok, sprowadzany ?
Ostatnio zmieniony wt, 20 mar 2018, 22:12 przez Robercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Początki są najpiękniejsze: WSK(trójka)>Junak>Ural>Fz>C1500T
A Rh+
Robercik
Głaszczący Kanapę
Posty: 47
Rejestracja: śr, 20 gru 2017, 13:40
Województwo: mazowieckie

Re: Wszystko o Boulevard 1500 C90T - kupno

Post autor: Robercik »

Obszycie sakwy - czy może ktoś zna ma jakieś namiary na zakład co by porządnie to zrobił w c90t
Początki są najpiękniejsze: WSK(trójka)>Junak>Ural>Fz>C1500T
A Rh+
ODPOWIEDZ