VZ800 Marauder - Demontaż osłony amortyzatorów

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Yarpenus

VZ800 Marauder - Demontaż osłony amortyzatorów

Post autor: Yarpenus »

Jak w temacie, potrzebuje zdemontować jedną z osłon amortyzatora tylnego w Marudzie. Problem w tym, że średnio się na tym znam a zagwostka pojawia się przy tym, że jest tylko nóżka boczna a nie posiadam stelaża żeby moto podnieść. Da się zdemontować amorek tak na stojąco tylko na nóżce bocznej? Jakieś porady? Z góry dzięki :-D
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Re: Demontaż osłony amortyzatorów Marauder VZ800

Post autor: osama »

bez podstawki warsztatowej bym nie ruszał zawieszenia - nie dasz rady utrzymać moto 1 ręką w powietrzu i do tego kręcić śrubki kucając ;-)

Klocek drewniany pod ramę pod silnikiem powinien dać radę, tylko musisz moto na niego wrzucić, więc ktoś do pomocy się przyda.
Co do samego demontażu to odkręcić śruby amorka to nie problem. Nie wiem tylko, czy te osłony są demontowalne...


PS. Proszę się stosować do zasad dotyczących opisów tematów w tym dziale. :beat:
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
Yarpenus

Re: VZ800 Marauder - Demontaż osłony amortyzatorów

Post autor: Yarpenus »

Co do tematu to moja wina moja wina moja bardzo wielka ... Następnym razem będzie poprawnie :-)
ODPOWIEDZ