VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
ricorro

VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Post autor: ricorro »

Witajcie, :D
poniżej mój nowy zrealizowany projekt przed wyjazdem gdzieś przed siebie :lol: . Zaznaczę że powstał po ubiegłorocznych zmaganiach z bagażem w trakcie wyjazdu nad morze.
Bagażnik na motor VS800 turystyczny
Założenie było proste:
1. szybkie "kulbaczenie gratów" w trakcie wyjazdu :!: .
2. nieograniczony dostęp do sakw bez ściągania innych na postojach :!: .
3. poprawa wygody podróżowania oraz widoczności (nie ukrywam że przedłożyłem to ponad wygląd - coś za coś :? )
4. szybki demontaż - zero ingerencji w konstrukcję motocykla

Poniżej moje zmagania w postaci faktograficznej zapraszam szanownych kolegów do obejrzenia mojego .... CUDAKA... :lol: :lol: :lol: i sugestie jak jeszcze to poprawić. Podpowiedzi typu: kup turystyka nie przejdą trochę mi się podoba intruz :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony ndz, 24 lip 2016, 22:12 przez ricorro, łącznie zmieniany 1 raz.
ricorro

Re: VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Post autor: ricorro »

ciąg dalszy...

Dla wyjaśnienia żeby ściągnąć bagażik odkręcamy dwa motylki :mrgreen: - tylko dwa :!: . Poza tym siedzi niesłychanie stabilnie. Samo oparcie dla kierowcy to nie da się opisać komfortu jazdy jest po prostu fantastycznie.

Polecam i pozdrawiam

PS. Homologowane światła odblaskowe być może przesada (wiem ile powinno być opisane w rozporządzeniu, ale mam to gdzieś) już jechałem w oberwaniu chmury a w okolicy po kilku "parkowaniach" Pań i starszych Panów :( na motocyklistach :aniolek: i tu nie jest mi do śmiechu WIDOCZNOŚĆ RZECZ BEZWZGLĘDNIE POTRZEBNA . Lans zostawiam sobie a niedzielę!.


24.07.2016 - jako że jeżdżę w 99,99% przypadków sam, dorobię dodatkowy stelaż pod oparcie kierowcy (od bagażnika) tak aby było dostępne samo oparcie w niedługich trasach bez bagażnika. Ponieważ wygoda jazdy jest ... trudno to opisać z oparciem :D i bez :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
asedio
Śmigający inaczej...
Posty: 67
Rejestracja: pt, 15 wrz 2017, 21:38
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Post autor: asedio »

Sie masz,
Pracy dużo i widać, że masz możliwości. Spawarka, gietarka. Pochromowany wyglądałby bajecznie.
Gratuluję. Mi się podoba ale jakbyś jakieś fotki załadowanego umieścił to przemówiłby jeszcze bardziej.
Napisałeś - mocowanie dwa motylki a nie będzie tak, że podczas ostrego hamowania całość poleci Ci na plecy?
Ale dostrzegłem jeszcze coś ciekawego.. ten wózek pod tylne koło :wink:
Chyba sam robiłeś bo widzę, że też się rozwijał ;)
Właśnie coś takiego potrzebuję, żebym mógł motor pod ścianą ustawić.
Mam porozbijane barki (rower) i targanie Intruza za tylne koło, żeby go bokiem pod ścianą postawić to juz wyzwanie sie robi.
75r. komarek 2KM?, 82r. ETZ250...potem rowerów naście/siąt... i. po 50-stce Intruder vs800 95r, vs1400..odjechały :(...FZ1N odjechała..:( teraz tylko XJR1300 i FJR1300 :)
Eddy70
The Real One
The Real One
Posty: 399
Rejestracja: pt, 18 mar 2016, 20:14
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Tuchola
Otrzymane Polubienia: 2

Re: VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Post autor: Eddy70 »

LS 650 Savage - odjechał
H...a Deauville - czas na wygodę
asedio
Śmigający inaczej...
Posty: 67
Rejestracja: pt, 15 wrz 2017, 21:38
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: VS800 SUZUKI INTRUDER Bagażnik na motor turystyczny SAM

Post autor: asedio »

Dzięki :) Czytam wszystko co sie da... ale tam jeszce nie dotarłem :)
75r. komarek 2KM?, 82r. ETZ250...potem rowerów naście/siąt... i. po 50-stce Intruder vs800 95r, vs1400..odjechały :(...FZ1N odjechała..:( teraz tylko XJR1300 i FJR1300 :)
ODPOWIEDZ