Ssanie - Marauder vz800 '97r.

Tutaj możecie znaleźć lub podzielić się opiniami na temat motocykli z klasy Chopper i Cruiser, a także zapytać się innych użytkowników w sprawie dręczącego Was problemu...
ODPOWIEDZ
Szczuplak
Podpatrywacz
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 2 gru 2012, 21:47
Województwo: łódzkie

Ssanie - Marauder vz800 '97r.

Post autor: Szczuplak »

Mam problem ze ssaniem w swoim Marudzie. Gdy chcę go odpalić na zimnym silniku muszę coś podkładać pod dźwignię, bo wraca ona zaraz na swoje pierwotne ustawienie. Po za tym ssanie działa dobrze. Jeden "fachowiec" podpowiedział mi że to "na pewno dysza ssania i będę je musiał wymienić a nowe kosztują 500 zł i że chętnie mi to zrobi" :wink: Szukałem na forum ale nie znalazłem podobnego problemu. Może wystarczy podciągnąć linkę? Napiszcie co przychodzi wam na myśl. I jeszcze jedno: jak radzicie sobie z podnoszeniem motocykla na zimę? Dodam że nie mam żadnego podnośnika i nie za bardzo chce go kupować bo są one dość drogie. Myślałem o jakiś drewnianych bloczkach, ale może macie sprawdzone sposoby. Z góry dzięki za pomoc :)
Nomad
Śmigający inaczej...
Posty: 153
Rejestracja: pn, 1 lut 2010, 15:57
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Tczew

Re: Ssanie - Marauder vz800 '97r.

Post autor: Nomad »

Odnośnie podnoszenia moto Rysio już to przerabiał - klocek, rurka i trochę wykładziny co by nie porysować lakieru
http://www.bractwo-suzuki.com.pl/maszyny-manuale.php
pozd.
Savage LS 650, 89 - odjechał ale wspomnienia wspaniałe
teraz 850 boxer a obecnie spieszony
Adam - fpka1410@wp.pl
Lechul
BS Brother
BS Brother
Posty: 6332
Rejestracja: wt, 4 maja 2004, 12:27
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ssanie - Marauder vz800 '97r.

Post autor: Lechul »

Gdzies na forum było na "stówę" o wracającej lince ssania :roll:
Nieważne. Spojrzyj w miejsce mocowania dźwigni. Z drugiej strony ( od spodu) zobaczysz przelotke dla linki. Jest tam gumka dociśnięta nakrętką. Podkręć ta nakretkę (ściśnij gumkę). Powinno trzymać linke po wyciągnięciu. Jak nie to wymień ta gumkę bo sie juz wyrobiła.
PLATOS VIOLETEROS CLASIKOS CLASIKEROS
RF 900 R
-----------------------------------------
NIE JEŹDZIJ SZYBCIEJ NIŻ FRUWA TWÓJ ANIOŁ STRÓŻ !!
私は自分の守護天使が飛ぶより速く運転しない。
573 258 254
Obrazek
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Re: Ssanie - Marauder vz800 '97r.

Post autor: osama »

ja w moim smoku mam podobny problem, jest na to proste rozwiązanie - po wyciągnięciu dźwigni ssania należy ją delikatnie obrócić, wtedy nie powinna sama wrócić do pozycji "zamknięte"
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
ODPOWIEDZ