7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Dział regionalny dla Braci i Sióstr , którzy są na stałe bądź czasowo poza granicami naszego pięknego kraju.Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszej okolicy

Moderator: ERIC

Vais

7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Vais »

Hejka

Moze sie spikniemy w ostatni weekend sierpnia i wychylimy tradycyjnie szklanke JD :D


pozdr
Pit

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Pit »

Poniedzialek 26 sierpnia jest wolny po obu stronach kanalu, wiec moze bysmy zaplanowali jakos 2 dniowa trase, z noclegiem?
Moze Kornwalia? Albo Devon? Moze wypad na tor?
Tak czy inaczej napewno sie spotykamy i bez JD sie nie obejdzie :D
Benia

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Benia »

Wydaje mi się,że lepiej ostatni wekeend sierpnia spędzić w Normandii.Będzie jeszcze ciepło i może być bardzo miło.. :slonko: :drink: :tancze:
Chociaż w Kornwalii i w Devon nie byliśmy jeszcze...zawsze coś nowego :D
Końcem września lub początkiem pazdziernika pogoda może nas rozczarować...dlatego na zakończenie możemy skoczyć do Amsterdamu !!
Nie bedzie miało znaczenia jaka bedzie prognoza pogoda i tak się będziemy dobrze bawić :wink:
Pit

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Pit »

Mozna by sie spotkac w sobote rano, poleciec do St.Micheal, a wieczorem do hotelu/kempingu w St.Malo.
Kolacja na starowce, a w niedziele rano moglibysmy odpoczac na plazy... o ile dopisze pogoda a pote, poleciec plazamii Normandii,
nocleg gdzies nad morzem i w 'wolny' poniedzialek powrot do domu.

Trzeba by juz szukac noclegow, a ja biletu na tunnel, bo ten termin bedzie oblegany.
Vais

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Vais »

szukac, bukowac,jedziemy :P 8)
Panstowo Eruniowie chyba tez sie zjawią !!??
ERIC
Moderator
Moderator
Posty: 2192
Rejestracja: pn, 2 lip 2007, 17:47
Województwo: świat i okolice
Lokalizacja: Cannock UK

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: ERIC »

Jak tak sprawę stawiacie to nawet nie mamy wyboru tylko jechać :twisted: :twisted: :twisted:
a na jaki termin i godzinę szukać przeprawy ?? ??
Ps mówimy o tym samym weekendzie 24- 26 sierpnia czy następnym bo następny dla nas odpada
GSX R 600==> Hayabusa K7 ==> 2 letni brak :moto: teraz K1600GTL L3
email i.wojtakowskimałpabtinternet.com
kom.+447588750375
Obrazek Nowe hobby
Vais

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Vais »

ERIC pisze:Ps mówimy o tym samym weekendzie 24- 26 sierpnia czy następnym bo następny dla nas odpada

o tym,kontaktuj sie z Pitunią

pozdr
Rostwór
BS Brother
BS Brother
Posty: 2428
Rejestracja: sob, 26 lut 2005, 16:07
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Dubaj

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Rostwór »

ale mam nadzieje, ze na zakonczenie BS do Serpelic tez przyjedziecie:)
ETZ 251
VX800
VX800'
TL 1000 S --> TL 1000 S Liter w dwóch kuflach
TygrysSport
Obrazek

rostwor@wp.pl
6 0 8 4 5 6 0 0 8
Pit

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Pit »

ERIC pisze:Jak tak sprawę stawiacie to nawet nie mamy wyboru tylko jechać :twisted: :twisted: :twisted:
a na jaki termin i godzinę szukać przeprawy ?? ??
Ps mówimy o tym samym weekendzie 24- 26 sierpnia czy następnym bo następny dla nas odpada
:twisted: No i na to wlasnie czekalem!
Mysle ze (jak zwykle) przeprawiamy sie w sobote rano (oczywiscie zapraszam do nas juz w piatek wieczorem!)
Lecimy przez La Havre (gdzie pewnie spotkamy Marka i Benie), w kierunku St Micheal, a spimy w St Malo.
W niedziele lecimy na plaze Normandii, spimy gdzie w okolicach Fecamp, lub Dieppe, nad morzem.
W poniedzialek wracamy do Calais i do domu :wink:
Vais

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Vais »

Piękny plan :)
Pit

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Pit »

Maly update z naszej strony:
Jedziemy... ale z talibami i TTka :wink: 25 sierpnia sa urodziny mojego synka i nie mozemy zostawic go w domu :roll: Takze bede Waszym samochodem wsparcia technicznego, i moge zabrac czyjes sakwy (Eric?). Poza tym plan ramowy prawie bez zmian: sobota rano (pociag 7.20 lub 7.36) przeprawiamy sie tunelem do Calais, lecimy do Le Havre, powinnismy tam byc okolo 11.00-11.30, spotkanie z Markiem, Benia (Jarkiem i Ewa? :D ) i lecimy dalej do Saint Michel, powinismy tam byc okolo 2pm, lunch, zdjecia, odpoczynek. Potem juz tylko 40min do Saint Malo. Powinnismy tam byc okolo 4.00-4.30. Jak pogoda dopisze mozemy jeszcze pojsc na plaze, wieczorem obowiazkowo do portu/fortu na kolacje (maja super slimaki!).

Szukam jakiegos noclegu dla nasz wszystkich, ale jako ze to dlugi weekend to tanio nie jest, pokoje w hotelach na plazy to koszt conajmniej 85eur i... znikaja szybko, wiec dajcie mi znac kto jedzie i czy taka cena jest ok. Noclegi w motelach daleko od morza to i tak conajmniej 50eur, wiec mysle ze warto doplacic 30eur i spac na plazy przy szumie morza :wink: Mam kilka hoteli na oku, przesle info na priv.

W niedziele rano grupa na motorach powinna sie desantowac na plaze Normandii i kierowac sie jadac przy morzu w kierunku na La Havre, potem wileki most, Etretat, Fecamp... i gdzies tam pomiedzy Fecamp i Dieppe szukam nam kolejnego noclegu. Grupa motocyklowa powinna tam dotrzec na okolo 6-ta wieczorem. Tutaj wybor jest wiekszy i ceny nizsze :wink: Mysle ze taki kemping jak ostatnio bylby idealny. Ja z Pyzka i moimi talibami zostaniemy w Saint Malo na plazy do 4-tej i pojedziemy prosto na miejsce niedzielnego noclegu.

W poniedzialek rano, sniadanie, buziaki i oddzial UK leci do Calais :wink:
Pyzka

Re: 7 rocznica pierwszego spotkania 31.08.2007

Post autor: Pyzka »

Ja to tylko chcialam nadmienic,ze to chyba raczej 6 rocznica pierwszego spotkania a nie 7... nie zebym sie czepiala ale Kai bedzie mial w tym roku 6 lat nie 7 wiec musi byc 6-ta :lol :lol:

prosze nie dyskutowac z moderatorem, 7 ladniej wyglada i jest szczesliwa :P , ja sie tak czuje jakbym Was zanal 27 lat

1 niebieski ma zawsze racje
2 jak jej nie ma patrz na punkt pierwszy

hehehehehehehehee :wink:

my jestesmy na tak,zrob rezerwacje tylko tanio 85 troche drogawo nie musimy z pokoju odrazu wpadaac twarza na piasek heheheh
ODPOWIEDZ