Zlot u Papy pod Ostródą 01-03.09

Dział dla Braci z województwa warmińsko-mazurskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: marig

ODPOWIEDZ
Mały

Zlot u Papy pod Ostródą 01-03.09

Post autor: Mały »

Czy ktoś wie coś na temat tego zlotu? Jakiś program, o której parada?
Narazie dwa może trzy moto w sobotę przed południem z Olsztyna, jedzie ktoś jeszcze? Mam nadzieję, że pogoda dopisze :-)
Mały

Post autor: Mały »

Czy nikt tu nie zagląda :shock:
Jak sie dowiedziałem, plan spotkania to brak planu
Przewidziane są:
piątek - wieczorem koncert, karaoke, jakieś konkursy
sobota - śniadanie, wyjazd na plażę około 12-13-tej, tam konkursy, powrót do Piławek, konkursy, koncert.
W okolicach koncertów - panienki. Nie będzie parady, przejazd na plażę małymi grupkami, jedzenie we własnym zakresie.
Pobyt od piątku 30zł (ze znaczkiem), od soboty taniej prawdopodobnie 20zł (ze znaczkiem).
Tyle co się dowiedziałem.
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 934
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

Ja zawsze chętnie tym bardziej jak blisko ale w ten weekend moim moto bawi sie mechanik bo szykuje sie na wyprawę do Włoch za 2 tygodnie.Baw sie dobrze i mam nadzieje że deszcz wyjedzie gdzieś do południowej afryki :wink:
motor jest bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, SUZUKI podstawą!
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-) dużo lżej-SPRZEDANY
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
--------------------------------------
Mały

Post autor: Mały »

Wiedziałem, że jeżeli ktoś napisze to właśnie Ty Pink :)
Też mam nadzieję, że deszcz nie będzie przeszkadzał. Zaraz jedziemy, jeszcze nie pada :)
Udanego wypadu do Włoch, podziel się wrażeniami po powrocie.
Mały

Post autor: Mały »

Było fajnie, sporo maszyn, atmosfera ok, pogoda super, niestety musiałem wracać :cry: . Za kilka dni jak dostanę zdjęcia od kumpli, którzy zostali, wrzucę na moja stronę http://www.samba.pl/intruder .
Pozdrawiam
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 934
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

No niestety, było nas tu tylko dwoje Ja i Kesey a że ja się więcej wymądrzam więc i więcej piszę :lol: ...fajnie że w końcu ktoś do nas dołączył :brawo:
stronke macie bardzo fajną, parę razy zaglądałam.Wrażeniami sie podzielę, a jakże i mam nadzieje że w kamieńczyku sie spotkamy :D
Pozdro
Pink
motor jest bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, SUZUKI podstawą!
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-) dużo lżej-SPRZEDANY
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
--------------------------------------
Kesey

Post autor: Kesey »

cześć,
ja niestety parę dni temu zaliczyłem dzwona :( i musiałem swoje odleżeć w szpitalu, jak dla mnie sezon w tym roku już się skończył :cry:
raz że połamany obojczyk będę leczył jakieś 2 miesiące conajmniej a dwa - doprowadzenie moto do porządku z moimi możliwościami finansowymi potrwa pewnie do przyszłego roku, no cóż - takie życie..
miłego śmiganka i uważajcie na siebie.. kierowcy samochodów to bezmyślne chooje :?
Pink
BS Brother
BS Brother
Posty: 934
Rejestracja: śr, 21 cze 2006, 07:49
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Pink »

Ja piernicze, Kesey!!!!!!! Brak słów.....obojczyk złamany?!..no i szkoda twojej ślicznej Suzi! Kurde jaki pech. Wracaj szybko do zdrowia i na drogi!
motor jest bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, SUZUKI podstawą!
--------------------------------------
GSX600F - pierwsza miłość
GS500F :-) dużo lżej-SPRZEDANY
K.... I ER 6n 650
K.... Versys 650
--------------------------------------
Mały

Post autor: Mały »

Kesey, również życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do zobaczenia, i poznania :) w przyszłym sezonie.
ODPOWIEDZ