Hej Mazury!

Dział dla Braci z województwa warmińsko-mazurskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Necik

ODPOWIEDZ
Kesey

Hej Mazury!

Post autor: Kesey » śr, 26 kwie 2006, 12:10

Boże jak tu pusto.. aż głupio się przyznać że jestem z tych stron :?
Rozdziewiczam ten dział forum - a co - trzeba się integrować :) nawet własnego dealera koszulek nie mamy :wink:
Taki ładny region Polski a tak zaniedbany w Bractwie.. yhh

... a może tak miało być i mnie zlinczujecie za ten temat :)

Yaro

Post autor: Yaro » czw, 27 kwie 2006, 22:50

Kesey - kręć Bractwo w Regionie, bo wiem że jest gdzie pojeździć, 20 lat temu wywiało mnie z Lidzbarka W. wiec z przyjemnościa sie karnę w nasze strony zwłaszcza ze bedzie okazja odwiedzic Rodziców w Lidzbarku. Pozdrawiam Yaro-Gdańsk

fredi

Post autor: fredi » pt, 28 kwie 2006, 08:20

No ja raczej nie mazury ale podczepiam się pod nasze województwo :)

Pink
BS Brother
BS Brother
Województwo: kujawsko-pomorskie

Post autor: Pink » śr, 21 cze 2006, 15:03

Po niekończącym się czekaniu na autoryzację mogę wreszcie dołączyć do naszego działu forum.Rzeczywiście strasznie tu pusto a jednosladów w naszych okolicach sporo....problem, że nie tej rasy...ale to ich strata....

Tak więc lidzbarska Katana włącza się na forum!

Kesey

Post autor: Kesey » czw, 22 cze 2006, 22:21

hejka :)
dosyć często zawijam na lidzbarski zamek na szlugę :P

Yaro

Post autor: Yaro » czw, 22 cze 2006, 23:53

Elenka a gdzie Ty smigasz. Yaro

Pink
BS Brother
BS Brother

Post autor: Pink » pt, 23 cze 2006, 07:52

Jako raczkujaca na 600cie nie wypuszczam się sama dalej niż w promieniu 50km ale jak mam kumpla pod bokiem ( a tez na Suzi śmiga) to zaliczamy dalsze okolice.Ostatni nasz wypad do Krynicy...haha...mielismy problem ze znalezieniem otwartejw niedziele stacji benzynowej .... na oparach dotoczyliśmy się do Nowego Dworu....ale i tak było super. :D
Teraz moja Suzi jest u lakiernika i wyjdzie piękniejsza w przyszłym tygodniu...

Pink
BS Brother
BS Brother

Post autor: Pink » pt, 23 cze 2006, 07:59

Kesey pisze:hejka :)
dosyć często zawijam na lidzbarski zamek na szlugę :P
Kesey, trzeba będzie sie umówić na jakiś wspólny wypadzik...o ile masz ochotę ze świeżakiem pośmigać. Jak mi czas pozwoli to wybieram /my się na SMS 8 lipca a już na stówkę chcę zaliczyć ten międzynarodowy zlot w Giżycku...to jedyne bliskie miejsce gdzie bedzie sie cos dzialo wiec głupio nie wpaść.Mnie akurat ogranicza firma i dziecko ale nie daje sie zamknąć i jak tylko mogę wyfruwam :)

ODPOWIEDZ