Może by tak spotkanko na smiganko ?

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

U mnie burza jak diabli. Mam troche zuzytą opone z tyłu i troche boje sie jeżdzić w czasie deszczu.Proponuje przełożyć spotkanie na nastepny tydzień.Może będzie nas więcej. Więc niedziela 17.06 Castorama ?
thc83

Post autor: thc83 »

U mnie też lało cholercia :/ i nie było jak się zjawić, ale niedziela 17.06 - Castorama?? - mi pasuje, niech tylko pogoda dopisze a będę na pewno.
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Ja też będę.. no chyba że coś w ostatniej chwili wyskoczy :wink:
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Może jeśli wszystkim pasuje ustalmy w każdą niedziele godz 12 pod castoramą jako stały termin ewentualnych spotkań ? Kto chce i może to przyjedzie. Jeśli są jakieś inne propozycje to mamy cały tydzień na ustalenia.
thc83

Post autor: thc83 »

Dla mnie bomba :spoko: a więc do niedzieli, każdej niedzieli ;)
thc83

Post autor: thc83 »

Eellooo Bracia i Siostry !!
W piątek 15.06. pod wieczór będzie małe spotkanko, kilka motorków, mamy jechać do Buska. Szczegółów nie znam bo nie ja to organizuje, ale zapraszam, im nas więcej tym lepiej. Są jacyś chętni?? Jak sie dowiem godzinę i gdzie będzie spotkanie to napiszę.
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Ktoś na niedzielę weźmie cyfrówkę :?: Przydałoby się zrobić pierwszą fotorelację z Świętokrzyskiego.. Pozdrawiam i do zobaczenia.. :)
thc83

Post autor: thc83 »

Ja niestety nie posiadam :( A co z piatkiem?? Godziny wieczorne około 21 spotkanie i potem wyjazd
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

Ja odpadam w piątek.. muszę się pozytywnie nastroić przed egzaminem.. :wink: Do zobaczenia w niedziele.
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Jutro wracam z Poznania. Jak zdążę do doskoczę. A co ma być w Busku ?
thc83

Post autor: thc83 »

Wiesz co sam nie wiem, bo to kumpel mi zapropoonowal a jego znajomi po cos tam leca:) miejsce spotkania napisze jutro jak bede wiedzial i inne ewentualne szczegoly:)
thc83

Post autor: thc83 »

Niestety nici ze spotu dziś. Towarzystwo sie posypało. A więc zostaje niedziela 12.00 castorama. Do zobaczenia.
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

No! Spotkanko super, śmiganko bomba. Kto nie był nich żałuje! W sumie lataliśmy w 5 motocykli. Odwiedziliśmy zbiornik w Borkowie i objechaliśmy centrum.. :twisted:
jack_ripper

Post autor: jack_ripper »

Niestety miałem rodzinną uroczystość ale na następnym już jestem.
pszczurkow

Post autor: pszczurkow »

W tą niedziele (24.06) spotkanie odwołane! Ale w następną znów się widzimy. Tapir rozumiem że będziesz? :)
Zablokowany