Wspólne śmiganie // Wyjazd na rozpoczęcie sezonu BS

Dział dla Braci z województwa świętokrzyskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: Kozak

ODPOWIEDZ
Tapir

Wspólne śmiganie // Wyjazd na rozpoczęcie sezonu BS

Post autor: Tapir »

Jeśli wybieracie się na rozpoczęcie sezonu BS to zdałoby się zebrać jakoś wspólnie, co by raźno tam podjechać :twisted: Oczywiście sprawa tyczy się niedalekiej przyszłości, bo o ile mnie pamięć nie myli owe rozpoczęcie jest w maju.

Oprócz tego pasowałoby zrobić niebawem kolejne spotkanie, co by później razem pośmigać i się polansować :twisted: Mam nadzieję, że frekwencja będzie większa, bo na pierwsze spotkanie oprócz mnie przybył jedynie Pszczurkow (ma obecnie problemy z aktywacją konta na BS) na swym Savedżu- maszyna była jeszcze nie w pełni zarejstrowana, więc wspólne śmiganie ograniczyło się do 5 ulic :twisted:

Co myślicie o tych opcjach?
thc83

Post autor: thc83 »

hhhmmm. bracie daj jakies, konkrety spotkania, ja np. siedze od poniedziałku do piątku w akademikach na 1000-lecia Państwa Polskiego, i chętnie bym pogadał z kolegami od nas, parking przed akademikami jest duży więc śmiało możemy sie ugadać na początek tutaj i gdzies pofrunąc razem, kumpel tez ma Ge-esę więc mysle że byłoby nas może więcej.

P.S. Będę bacznie śledził ten temat, bo świetokrzyskie niczym dinozaury.... zamarło!!
qgel
BS Brother
BS Brother
Posty: 5333
Rejestracja: ndz, 20 lis 2005, 18:46
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: WARSZAWA
Polubił posty: 5

Post autor: qgel »

thc83 pisze:ja np. siedze od poniedziałku do piątku w akademikach na 1000-lecia Państwa Polskiego, świetokrzyskie niczym dinozaury.... zamarło!!
pozdrów ode mnie Laurę i Bartka, zwłaszcza 5 piętro w Laurze (oj działo się tam między 1997 a 2000 :) pozdro !
LS 650 Savage`91 ---> GSR600K7 ---> Diablo(GSR600 K6) ---> Rebel 500
tel. 603775119
qgel@wp.pl
A RH+
thc83

Post autor: thc83 »

Jasne brachu, dzięki za pozdro, na pewno przekaże, tym bardziej że sam jestem z Laury tylke że z 3-ego ;) powiedz coś więcej, co tu porabialiście i jak to sie stało że tu wylądowałeś?? :>

Znałeś Kuraka może?? On mieszkał na 4-tym, i też śmigał, tyle, że chyba w latach późniejszych
ODPOWIEDZ