rozmyślania.....

Dział dla Braci z województwa śląskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: rozmyślania.....

Post autor: mroowa »

Jak człowiek coś chcę zorganizować np. integracje z piwkiem i lataniem TO NAWET PIES Z KULAWĄ NOGĄ...... jego mać.... :evil: nie odpisze !!!!! :evil: w wątku: "śląska integracja i nie tylko śląska"
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
snajper
Moderator
Moderator
Posty: 3012
Rejestracja: pt, 5 lis 2004, 20:04
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Siemianowice Sl.Przełajka
Polubił posty: 20
Otrzymane Polubienia: 27

Re: rozmyślania.....

Post autor: snajper »

Witam
Pierwsze primo,jest na śląkim taki zwyczaj ,że jak nie jedziesz to nie narzekasz,ze masz problemy ,drugie primo, Mroowa trzymałes do 26 wrzesnia wiadomość w IP,ludzie mają poukładane plany kilka dni naprzód ot i cały odzew.Napewno ktoś wpadnie niezapowiadany,życzę Wam udanej imprezki.
Intruder M 1800 R
Burgman 125
»korzystaj z życia, bo tak szybko mija«. 
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: rozmyślania.....

Post autor: mroowa »

Snajper napisałem to napisałem na ch......j drążysz temat :) :lol:
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
osama
BS Brother
BS Brother
Posty: 3072
Rejestracja: pn, 5 kwie 2004, 06:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Lędziny / Tychy
Otrzymane Polubienia: 8

Re: rozmyślania.....

Post autor: osama »

mroowa pisze:Jak człowiek coś chcę zorganizować np. integracje z piwkiem i lataniem
Rewelacyjnie, że takie spotkania chce ktoś organizować, ja też robiłem co roku imprezę na działce (darmową, dwudniową), zawsze na koniec lipca, ale odkąd festiwal im. Ryśka |Riedla przeniesiono do Chorzowa i pojawiła się inna impreza w tym terminie, przestałem się wysilać. Ale to nie o takich spotkaniach jest ten temat. Tu chodzi o coś takiego: http://www.bractwo-suzuki.com.pl/forum/ ... =25&t=6951
Owszem, nie wszystkie tak organizowane wyjazdy i śmiganka gromadziły całe rzesze wiernych, ale zawsze się ktoś znalazł i zawsze było miło. W tym temacie chodzi o reaktywowanie niczym niezobowiązujących wspólnych wycieczek, których plan jest pisany palcem na wodzie, które jak dochodzą do skutku (bo nie wszystkie dochodziły :Banana2: ) to były spontaniczne, gdzie na trasie już wprowadzano zmiany kierunku, punkty docelowe i zawsze człowiek coś nowego zobaczył. A wszyscy po powrocie do domu czuli się rewelacyjnie zmęczeni, byli brudni (nie raz przemoczeni), czuli zapach benzyny i wiatru na sobie.

Tak więc podsumowując: my już nie jeździmy razem, my tylko dojeżdżamy.......
\m/-_-\m/

Nie pisać do mnie PW na forum BS - dzwonić (za rzadko tu jestem)

Był LS 650 Savage '86 BYŁ VS 800 Intruder '92

Lepiej się spóźnić, niż nigdy nie dojechać....

501-749-941
http://www.smugi.pl
email z pytaniami o części: sklep@smugi.pl
email: areknosama2@op.pl
mroowa
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 399
Rejestracja: pn, 9 mar 2009, 12:34
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: rozmyślania.....

Post autor: mroowa »

Osama wiem dokładnie o co ci chodzi o (spontana wycieczkowego) takie zawsze pozostają głęboko pod skorupą i miło się wspomina, ale czasy mamy jakie mamy, rodzina, dzieci, psy, koty i wkur.... teściowa i ten wyścig szczurów za kasą to wszystko zbierając do kupy :wink: mamy brak czasu dla samych siebie. :? teraz coś od siebie, gdy tylko nadarzała się okazja i pogoda byłą stabilna to lataliśmy co weekend, i przyznaje się bez bicia w RYJ że było to tak spontaniczne że nawet przez myśl mi nie przeszło napisać jakiegoś posta.
Trza pisać posty o lataniu i tyle.
Snajper mnie tu primował że podałem w terminie 26.09. o imprezie 07-09.10.a przeca to wyprzedzenie 2 tygodniowe więc o co kaman? bo raczej nie jest to spontan. :angry_smile:

Ale nadarza się okazja rzutem na taśmę, :idea: w sobotę tj. 08.10 mamy zamiar polatać po jurze, Ojców, Błędów, Ogrodzieniec, i takie tam MOŻE KTOŚ Z BS śląskiego DOBIJE DO NAS ???????
VS1400
MOD BIKE CHOPPERS
SERWIS MOTOCYKLOWY CUSTOM

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 9a.
KONTAKT: Piotr (mrówa) tel. 500-369-396,
www.modbikechoppers.pl
https://www.facebook.com/pages/MOD-BIKE-CHOPPERS/150337395046537
mucha
BS Brother
BS Brother
Posty: 3098
Rejestracja: pn, 19 wrz 2005, 16:33
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czestochowa
Polubił posty: 26
Otrzymane Polubienia: 45

Re: rozmyślania.....

Post autor: mucha »

Oj tam, Oj tam mroowa, nie narzekaj na brak czasu :mrgreen:
Tak jak piszesz, jest rodzina, są małe dzieci, psy po których muszę non stop zakopywać dziury na ogrodzie(wydam małego sku...nka, ala terier, w dobre ręce, a właściwie przekażę dalej, bo mam go od pięknego :mrgreen: ), teściowa na razie ok :angry_smile:, wyścig szczurów?
Tak.Żeby to wszystko ogarnąć, cały tydzień poza domem.
W garażu moto-od wypadu na skręcanie mebli, stoi z zerwaną linką sprzęgła :?
W weekend to ja na razie mogę spontanicznie trawę skosić :mrgreen:
Także w kwestii spontanicznych wypadów, ja przez kilka najbliższych lat, nie będę zabierał głosu :angry_smile:
GSX 750 R- LICENCJA NA ZAPIER....:)
tel. mucha 503 145 909 klaudia 509 340 359
GS 500E- był
GSX R 750... - jest i będzie
GSX1300R HAYABUSA
Nareszcie :grin: Obrazek
youka

Re: rozmyślania.....

Post autor: youka »

Hmm czytam wasze wypowiedzi i mam wrazenie jakbym czytał swoj pamietnik ... :) Moto kupione w ubiegłym roku z wielkim entuzjazmem i mocnymi planami i nagle to wszystko zostalo zweryfikowane przez rzeczywsitosc ... Jak sie cos w robocie nie zesra to to żona remont wymyśla ... suma sumarum sezon mija a na liczniku ledwie 5000 sie przekręca, smutne to. Nie mówiąc o fakcie że było otwarcie i zamknięcie, na które dojechć mi sie nie udało. W przyszłym roku zdecydowana poprawa :), trzeba priorytety ustawić :))))
Kozak
Po drugiej stronie Mocy
Po drugiej stronie Mocy
Posty: 814
Rejestracja: śr, 3 lis 2010, 17:21
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: Kielce 20% /Warszawa 80%

Re: rozmyślania.....

Post autor: Kozak »

Niestety mam tak samo. Moto kupione nie dawno a nawinięte 1400 km. Coraz częściej zastanawiam się czy to jest sens go trzymać w garażu? Opłaty co rok trzeba zrobić, na wartości traci i przede wszystkim powinien jeździć. Dziwne bo jak go szukałem przez 8 miesięcy to byłem chory ,że nic nie mogę znaleźć a teraz nagle mi się zbiera na racjonalne myślenie :beat:
_____________________________________________
MOTO: SUZUKI GSX-R 750 K5 ->GSX-R 750 L1 -> B.....jednoślad S1000R
T: 697894095
"BS is it not only a symbol, this is way of life"
harpoon
BS Admin
BS Admin
Posty: 2182
Rejestracja: pn, 22 sty 2007, 08:31
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Imielin
Polubił posty: 4
Otrzymane Polubienia: 19
Kontakt:

Re: rozmyślania.....

Post autor: harpoon »

Kozak pisze:(...)Dziwne bo jak go szukałem przez 8 miesięcy to byłem chory ,że nic nie mogę znaleźć a teraz nagle mi się zbiera na racjonalne myślenie :beat:
Napij się :cheers: , to Ci przejdzie myślenie :mrgreen:
Marauder VZ800 - sprzedany
Intruder VS1400 - wspomnienie
Intruder M109R K7 - odjechał
XV1900 Raider - historia
Tiger Explorer 1200 - oswojony
KolejnyTiger 1200 XCa - nowe wcielenie
Tygrys po raz trzeci
tel. 665-392-191
mariusz-n2
The Real One
The Real One
Posty: 2541
Rejestracja: czw, 1 maja 2014, 22:55
Województwo: mazowieckie
Polubił posty: 1
Otrzymane Polubienia: 1

Re: rozmyślania.....

Post autor: mariusz-n2 »

Do zastosowania cytat z piosenki"przewróciło się,niech leży".
Trzeba zmienić priorytety,zawsze w życiu tak jest ,że jest coś pilnego lub wartego
do zrobienia,ja też tak miałem przez kilka dziesięcioleci.

Aż w końcu niektórzy dochodzą do refleksji,że jak nie teraz to kiedy.
A zawsze będzie jak nie Rockefeler czy inny Tramp lepszy ode mnie,ha,ha
Warto czasami odpuścić wyścig szczurów,żeby poczuć ,że się żyje naprawdę.
nastoletnie początki to stary JUNAK,potem dłuuugo nic,Powrót to H... jednoślad ps 150,4 sezony gsx 1250 fa,
Czarna Hayabusa L 4, III generacja hajki 2022

Pragnę realizować dotychczas niespełnione marzenia
Pit

Re: rozmyślania.....

Post autor: Pit »

youka pisze:Moto kupione w ubiegłym roku z wielkim entuzjazmem i mocnymi planami i nagle to wszystko zostalo zweryfikowane przez rzeczywsitosc ... Jak sie cos w robocie nie zesra to to żona remont wymyśla ... suma sumarum sezon mija a na liczniku ledwie 5000 sie przekręca, smutne to. Nie mówiąc o fakcie że było otwarcie i zamknięcie, na które dojechć mi sie nie udało.
I myslisz ze tylko Ty tak masz? :wink: Niestety dopoki nie masz na koncie szesciu zer, tak jak kazdy z nas bedziesz pracowal (zapewne do usr...nej smierci) aby zapewnic lepsze zycie rodzinie i dziecom. Wyobraz sobie jednak ze masz 80lat, zegnasz sie z tym swiatem... i czy pomyslalbys w takim momencie: 'Zaluje ze nie spedzilem wiecej czasu w biurze...' :roll: :mrgreen: Nie. Bedziesz zalowal czasu ktorego nie spedziles z rodzina, z dziecmi, z przyjaciolmi, w trasie. Ludzi ktorych nie poznales, miejsc ktorych nie zobaczyles. Wszystkiego tego co odkladales 'na potem', 'w przyszlym roku'... Zrob na to czas juz teraz.

Ps. 5,000 na sezon to nie jest az taka tragedia :wink:
letko
BS Brother
BS Brother
Posty: 2621
Rejestracja: sob, 22 sty 2005, 17:16
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Ustroń

Re: rozmyślania.....

Post autor: letko »

Pit sama prawda!
Czasem trzeba naciągnąć już i tak naciągnięty budżet, żeby nie żałować,ze coś umknęło bezpowrotnie.
Wiem coś na temat wyścigu szczurów :(
W Życiu Piękne Są Tylko Chwile !
-------------------------------------------
V-Strom DL 650
-----------------------------
był VS 750 Intruder
-----------------------------
602 256 613
Benia

Re: rozmyślania.....

Post autor: Benia »

Pit pisze: Bedziesz zalowal czasu ktorego nie spedziles z rodzina, z dziecmi, z przyjaciolmi, w trasie. Ludzi ktorych nie poznales, miejsc ktorych nie zobaczyles. Wszystkiego tego co odkladales 'na potem', 'w przyszlym roku'... Zrob na to czas juz teraz.
Dokładnie zgadzam się z tym wydaje mi się ,że życie jest zbyt krótkie aby je marnować należy wykorzystywać każdy dzień, każdą chwilę...bo tak naprawdę nie wiemy ile nam zostało...czasami z tych rzeczy odkładanych " na potem" w " przyszłym roku" wychodzi NIGDY
coobek
BS Brother
BS Brother
Posty: 410
Rejestracja: czw, 30 maja 2013, 06:53
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Katowice

Re: rozmyślania.....

Post autor: coobek »

tak mi się pokojarzyło:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
+48 513 721 910
mzr.jkb@gmail.com
Yarpenus

Re: rozmyślania.....

Post autor: Yarpenus »

08.10.... dobilbym ale jest parę problemów... 1.brak odpowiedniego odzienia (wydaje mi się że będzie chłodno a póki co jeżdżę bez specjalnego sprzętu, czytaj-zamarzne po drodze) 2.ja obecnie przejechałem 100km bo dopiero plastik odebrałem więc prawdopodobnie podczas jazdy będę bardziej przeszkadzał niż towarzyszył 3.nigdy nie jechałem w grupie konsekwencje takie jak w punkcie 2. I finalnie punkt 4ty czyli nie wiem czy żona mnie puści a ona ze mną jeszcze nie jeździ XD chyba że do października zmądrzeje ;-) ale fakt faktem pośmigałbym...:-)
ODPOWIEDZ