Opolskie intruzy

Dział dla Braci z województwa opolskiego. Możecie tutaj zamieszczać info tj. imprezki regionalne, adresy lokali i serwisów etc. w Waszym województwie.

Moderator: SEBIKS

miras1505

Re: Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

mati844 pisze:trochę późno to forum opolskie się budzi 8) z racji na przeprowadzka, maszyny pod ręką nie mam, a szkoda...
Lepiej późno jak wcale, może z czasem się rozrusza na dobre :banana1:
miras1505

Re: Opolskie intruzy

Post autor: miras1505 »

:shock: Czy opolskie bractwo budzi się do życia czy dalej cisza :roll:
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

miras1505 pisze::shock: Czy opolskie bractwo budzi się do życia czy dalej cisza :roll:
miras1505 pisaliśmy wcześniej, że nie ma tu za bardzo na chwile obecną z kim posmigać. Zostaje Ci pablo_mon i mati844 (chyba chwilowo bez moto - przeprowadzka) więc nie ma sensu budzić opolskiego, bo my już dawno nie śpimy :mrgreen: tylko nie mamy czym smigać. :-|
mati844
The Real One
The Real One
Posty: 327
Rejestracja: czw, 1 lip 2010, 05:30
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Słupca

Re: Opolskie intruzy

Post autor: mati844 »

no ja to na razie bawię moją nowo narodzoną córę :D wiec nie ma mnie w Kluczborku, a sprzętu już tam nie sprowadzę, wiec nie polatamy.... w sumie rozsadek nakazuje sprzedać moją Suzi.. :/
dziwna ta sytuacja z opolskim.... szkoda że taka tu cisza...
Damian - Suzuki GSX F600 sprzedany
Obecnie gsxr 750 K7 :D

kom 667 069 326
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

mati844 pisze:dziwna ta sytuacja z opolskim.... szkoda że taka tu cisza...
Co jest dziwne mati844 ?? Że tyle motocykli śmiga na opolszczyźnie a tu taka cisza, czy to, że jest nas tu zaledwie kilku w tym regionie z BS i nie mamy na czym śmigać ??
Jeśli chodzi o piersza kwestię, to każdy motonita wybiera grupę lub forum które mu odpowiada, że "NAS" mozna policzyć na palcach jednej ręki to już nie nasza w tym wina. Na siłę przecież do BS nie bedziemy werbować motocyklistów z woj. opolskiego.

Druga kwestia wygląda tak, iż w latach 2007-2010 śmigalismy często i gęsto i "ruch" na forum był większy. Na chwile obecną wygląda to tak, że każdy żyje swoim zyciem. Sam napisałeś:
mati844 pisze:no ja to na razie bawię moją nowo narodzoną córę...w sumie rozsadek nakazuje sprzedać moją Suzi
więc witaj w "klubie" tatusiów i moge powiedzieć tylko tyle, że jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, tylko, że moto już wcześniej sprzedane. Ciężko powiedzieć kiedy będzie powrót na dwa koła.

To, że jest cisza w tym regionie nie oznacza, że mamy pisać co chwile posty o tym jaka to fajna pogoda na śmiganie albo jak to jest ..ujowo bez moto.
pablo_mon

Re: Opolskie intruzy

Post autor: pablo_mon »

Prawdopodobnie w niedzielę będę jechał z kumplem z Opola na Racibórz a potem zobaczymy może mój brat na Bigu dołączy ;) no zależnie od pogody i czy czasowo się wyrobię
pablo_mon

Re: Opolskie intruzy

Post autor: pablo_mon »

Za 39 min będę jechał na południe z Opola może kogoś spotkam: )
Filu
Naciagacz Łańcucha
Posty: 225
Rejestracja: wt, 7 lip 2015, 21:31
Województwo: opolskie

Re: Opolskie intruzy

Post autor: Filu »

jeżeli chodzi o polatanie to chętnie się spotkam i pośmigam, wezmę ze sobą znajomą na Cebrze z OOL :)
Suzuki GSX1400
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Opolskie intruzy

Post autor: gixef »

Filu pisze:jeżeli chodzi o polatanie to chętnie się spotkam i pośmigam, wezmę ze sobą znajomą na Cebrze z OOL :)
No widzisz :lol: nie można było tak od razu ? :twisted: a tak na poważnie ... u mnie wchodzą w grę tylko niedziele i to też nie wszystkie ... jak moto wróci od doktora, to może się coś uda ;) dam znać ...pozdro :angry_smile:
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
pablo_mon

Re: Opolskie intruzy

Post autor: pablo_mon »

ja po glebie się zbieram - jeszcze z tydzień i się wyliżę ;)
bestia

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bestia »

siema,w czwartek strartujemy z kolega do leby na ten zlot miedzynarodowy bike leba,co prawda zaczyna sie w pon ale nie ma problemu wbic w innym dniu bo zlot trwa do niedzieli.jak by ktos chcial dolaczyc do nas to nie widze problemu...namiot,spiwor i lecimy....
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

Ostatni post w tym wątku jest sprzed roku. Jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy ?? ??
Z tego co wiem Gixef szuka moto :wink: , ja już mam :D , bolek nie szuka :angry_smile: a jak reszta na opolszczyźnie. Może udałoby się coś zorganizować. Jakaś kawa, soczek i integracja ??
miras1505 ?? Filu ?? Pablo_mon ?? KRU ??
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Opolskie intruzy

Post autor: gixef »

To jak ? Niedziela, Krapkowice, rynek tudzież inna miejscówka ? :twisted: może koło 16 tak coby moto gp obejrzeć ;)
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
bohas
Moderator
Moderator
Posty: 2052
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 09:58
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Zdzieszowice

Re: Opolskie intruzy

Post autor: bohas »

Niedziela pasuje, godzina też (też będę kukał na GP). Co do miejscówki to niech się Krapkowicki Mod odezwie. (Może Antek-cukiernia) https://www.google.pl/maps/@50.5859846, ... ,17z?hl=pl
gixef
BS Brother
BS Brother
Posty: 618
Rejestracja: wt, 22 lis 2005, 19:46
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Opole

Re: Opolskie intruzy

Post autor: gixef »

Krapkowicki mod pewnie zachlał znowu i ma problem z ogarnięciem rzeczywistości :twisted: O wielki Modzie odezwij się (piiiii Bolek ruchy) :angry_smile: pozdro i do zobaczycha ;)
Historia choroby : GS500,,GSX600F,chwila zbłądzenia Y...a Fazer600S,2x GSXF 750,DL1000,SV1000S,el negros Banditos Lechulos,Y.... YZF 1000 R, Jajo 750

tel.693-349-283


,,Życie choć piękne tak kruche jest"
ODPOWIEDZ